Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Alantec FO Patch cord MM LC-LC duplex 50 / 125 1.0m. - FOC-LCLC-5MMD-1

0 | Opinie: 0

Alantec FO Patch cord MM LC-LC duplex 50/125 1.0m. - FOC-LCLC-5MMD-1
Produkt niedostępny
Specyfikacja - Alantec FO Patch cord MM LC-LC duplex 50/125 1.0m.
Kod producentaFOC-LCLC-5MMD-1

Ocena produktu: Alantec FO Patch cord MM LC-LC duplex 50 / 125 1.0m. - FOC-LCLC-5MMD-1

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

1 0%
2 0%
3 0%
4 0%
5 0%

Posiadasz ten produkt?

Wystaw własną ocene produktu:

Oceń produkt

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link Dell Huawei INTEL Philips
do góry