Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

CISCO (MGBSX1-EU) mini-GBIC LC Multi Mode, 1000BASE-SX SFP

0 | Opinie: 0

CISCO (MGBSX1-EU) mini-GBIC LC Multi Mode, 1000BASE-SX SFP
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - CISCO (MGBSX1-EU) mini-GBIC LC Multi Mode, 1000BASE-SX SFP
ProducentLinksys
Kod producentaMGBSX1
Funkcje switchaMontaż do podłoża
Dodatkowe informacjeModuł współpracuje z przełącznikami Linksys: Linksys SR208G, Linksys SRW208MP, Linksys SRW208P, Linksys SR224G, Linksys SRW224, Linksys SRW224P, Linksys SRW224G4, Linksys SRW248G4, Linksys SRW2008, Linksys SRW2008MP, Liniksys SRW2008P, Linksys SR2024, Linksys SR2024C, Linksys SRW2016, Linksys SRW2024, Linksys SRW2024P, Linksys SRW2048.
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi, karta gwarancyjna,
Wymiary13,4 x 8,5 x 55,7 mm
Waga0,018 kg
Gwarancja24 miesiące

Ocena produktu: CISCO (MGBSX1-EU) mini-GBIC LC Multi Mode, 1000BASE-SX SFP

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

1 0%
2 0%
3 0%
4 0%
5 0%

Posiadasz ten produkt?

Wystaw własną ocene produktu:

Oceń produkt

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link Dell Huawei INTEL Philips
do góry