Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBIC SFP 1000BaseSX

D-LINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBIC SFP 1000BaseSX D-LINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBIC SFP 1000BaseSX D-LINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBIC SFP 1000BaseSX
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - D-LINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBIC SFP 1000BaseSX
ProducentD-Link
Kod producentaDEM-311GT
Funkcje switchaMontaż do podłoża
Dodatkowe informacjeNapięcie 3.1-3.5V, Przepustowość 2000 Mb/s, Łącze optyczne: 1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex), Typ portów: LC
Wymiary13.8 x 57.2 x 8.5 mm
Waga55 g
Kolor głównySrebrny
Gwarancja24 miesiące

Opis - D-LINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBIC SFP 1000BaseSX

Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Multimode 50/125 µm o maksymalnej długości 550 m, światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m,tryb pełnodupleksowy, kontrola przepływu 802.3x, wymiana "na gorąco".
Informacje:
-1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex)
-Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
-Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x
-Wymiana "na gorąco"
-IEEE 802.3z
-Kontrola przepływu IEEE 802.3x
-Światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m
-Światłowód Multimode 50,0/125 µm o maksymalnej długości 550 m

Zaufani Producenci

Actina ActiveJet AMD ASUS BE QUIET! BROTHER CANON Crucial D-Link Dell EPSON FIBARO G DATA GIGABYTE HP Huawei INTEL Jabra Kingston Lenovo LG Logitech Mad Catz Microsoft MSI Mykronoz Nikon Philips PocketBook Razer Roccat SanDisk Samsung Sony SteelSeries TOMTOM Toshiba Trust ZELMER
do góry