Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

FO Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50 / 125 3.0m - FOC-LCLC-5MMD-3-3

0 | Opinie: 0

FO Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 3.0m - FOC-LCLC-5MMD-3-3
Produkt niedostępny
Specyfikacja - FO Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 3.0m
Kod producentaFOC-LCLC-5MMD-3-3

Ocena produktu: FO Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50 / 125 3.0m - FOC-LCLC-5MMD-3-3

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

1 0%
2 0%
3 0%
4 0%
5 0%

Posiadasz ten produkt?

Wystaw własną ocene produktu:

Oceń produkt

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link Dell Huawei INTEL Philips
do góry