Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33 / XEO - VCC47E1H33 / XEO

Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33/XEO - VCC47E1H33/XEO Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33/XEO - VCC47E1H33/XEO Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33/XEO - VCC47E1H33/XEO Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33/XEO - VCC47E1H33/XEO Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33/XEO - VCC47E1H33/XEO Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33/XEO - VCC47E1H33/XEO
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33/XEO
ProducentSamsung
Kod producentaVCC47E1H33/XEO
Typ odkurzaczaBezworkowy
Moc1500 W
Model workaNie dotyczy
Funkcje i wyposażenie odkurzaczaAutomatyczny zwijacz kabla
Elektroniczna regulacja mocy
Filtr hepa
Ssawka szczelinowa
Pojemność worka/pojemnika2 l
Poziom hałasu81 dB
Dodatkowe informacjeRura teleskopowa
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi, karta gwarancyjna.Ssawka szczelinowa, Ssawkoszczotka przełączalna, Szczotka do mebli, Szczotka do parkietów
Wymiary232 x 398 x 272 mm
Waga4,6 kg
Gwarancja24 miesiące

Opis - Odkurzacz SAMSUNG VCC 47E1H33/XEO

Dwie komory, dwa razy czyściej

Unikalna technologia Twin Chamber™ marki Samsung dzieli standardowy pojemnik na kurz na dwie oddzielne komory. Tym sposobem odkurzacz sprząta efektywniej i dłużej utrzymuje stałą moc. Potężna siła ssąca przepuszczana jest przez specjalnie zaprojektowany cyklonowy tunel powietrzny w wewnętrznej komorze, przez co brud i większe drobiny oddzielane są od powietrza i odfiltrowywane do zewnętrznej większej komory, z której łatwo się ich pozbędziesz. Dzięki odkurzaczom marki Samsung posiadającym technologię Twin Chamber™ nie będziesz już potrzebował drogich, kurzących i brzydko-pachnących worków wymiennych.

Oddychasz swobodniej. Dosłownie

Odkurzacze Samsung są wyposażone w filtr HEPA oczyszczający wydmuchiwane powietrze. Filtr HEPA wychwytuje mikrocząstki, na przykład kurz czy alergeny (pyłki i pleśnie), zapewniając czystsze i zdrowsze powietrze w pomieszczeniu. Warto wspomnieć, że jakość wydmuchiwanego powietrza oraz skuteczność filtrowania naszych filtrów HEPA zostały potwierdzone przez renomowany niemiecki instytut badań i certyfikacji SLG. Ponadto instytut przyznał certyfikaty niektórym naszym wkładom filtrującym roztocza i alergeny.

Szybkie oczyszczanie pojemnika

Wyrzucanie zgromadzonych w odkurzaczu nieczystości jest niezwykle łatwe. Po prostu wyjmij pojemnik i wysyp jego zawartość po podniesieniu klapki. Bez komplikacji i bez bałaganu – to zdecydowanie przyjemniejsza alternatywa dla kurzących worków tradycyjnych odkurzaczy.

Akcesoria 2w1

W przypadku trudno dostępnych miejsc można skorzystać z zestawu akcesoriów 2 w 1 z końcówkami o różnym kształcie: szczelinówka oraz szczotka do zbierania kurzu.

Zaufani Producenci

ActiveJet LG Philips Samsung ZELMER
do góry