Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Logo GoPro

GoPro założył Nick Woodman w Kaliforni w 2002 roku. Od tego czasu firma prężnie się rozwija. Nick Woodman to zagorzały surfer i snowboardzista. Wymyślił i stworzył prototyp pierwszej kamery na własne potrzeby. Początkowo był to aparat fotograficzny z możliwością przymocowania do nadgarstka, który wyglądem prawie nie różnił się od dzisiejszej kamery GoPro. Pomysł ewoluował i z małej, kilkuosobowej firmy powstał koncern produkujący najlepsze kamery sportowe na świecie. GoPro HD Hero2 to niewielkie kamery o wielkich możliwościach. Nagrywają obrazy w prawdziwej rozdzielczości HD 1080p. Używane na lądzie, w wodzie i powietrzu, w deszczu błocie i piasku, przez zwolenników sportów ekstremalnych, zawodników, producentów filmowych, sportowców i bardzo wymagających entuzjastów. Jedynym ograniczeniem jest…nasza wyobraźnia.

pokaż filtry
Kategoria
Kolor główny
Cena

Ilość produktów: 1

Domyślnie
Statyw Xsories Big Bendy do kamer GoPro BLACK - 840786103058 Statyw Xsories Big Bendy do kamer GoPro BLACK - 840786103058
  • Kod producenta: 840786103058
  • Kolor główny: Czarny
  • Gwarancja: 12 miesięcy
Domyślnie
do góry