arrow-right play home arrow-left facebook twitter youtube arrow-up plus x

Windows

Tablety z Windows

Windows 10
Zobacz

Laptopy z Windows

Windows 8.1
Zobacz

2w1 z Windows

Karty przedpłacone Windows
Zobacz

All-in-One z Windows

Karty przedpłacone Windows
Zobacz

Jak za darmo zaktualizować system do Windows 10?

Dowiedz się więcej

Działaj pewnie.

Windows 10 stworzono na podstawie opinii milionów ludzi, więc masz pewność, że system działa tak, jak chcesz. Ponadto, Windows 10 jest zawsze aktualny - możesz być spokojny o bezpieczeństwo urządzenia i Twoich plików, dzięki najlepszym funkcjom i najnowszej ochronie przeciw wirusom, phishingowi i złośliwemu oprogramowaniu.

Przeglądarka internetowa, dzięki której surfujesz tak, jak chcesz.

Microsoft Edge, to zupełnie nowa przeglądarka. Twórz notatki bezpośrednio na stronach internetowych i wyślij je znajomym. Spodoba Ci się też czytanie artykułów w sieci, gdzie nic nie rozproszy Twojej uwagi. Pasek adresu przedstawia spersonalizowane rekomendacje pozwalające szybciej dotrzeć do celu.

Przenieś granie na wyższy poziom.

Rewelacyjne tytuły na konsolę Xbox i wszystko, co najlepsze w Xbox Live, a także Twoja społeczność, osiągnięcia i kolekcja gier dostępne poprzez aplikację Xbox. Możesz nawet, za pomocą kontrolera Xbox, przesyłać gry strumieniowo z konsoli Xbox One na domowy komputer stacjonarny, komputer przenośny lub tablet z systemem Windows 10.

Działaj na wszystkich swoich urządzeniach z Windows 10.

Trzymaj i zabieraj ze sobą filmy, muzykę i zdjęcia na wszystkich swoich urządzeniach, dzięki wirtualnemu dyskowi OneDrive. Otrzymujesz na nim 15 GB miejsca na przechowywanie swoich plików.

Jak za darmo zaktualizować swój system do Windows 10?

1.
Kup urządzenie z systemem Windows
kwalifikujące się do aktualizacji.
2.
Skonfiguruj swoje nowe urządzenie
z Windows.
3.
Wybierz opcję uaktualnienia do
Windows 10, gdy pojawi się na ekranie.
4.
Zaakceptuj postanowienia
licencyjne.
5.
Postępuj dalej zgodnie
z instrukcją.

*To uaktualnienie jest przeznaczone dla pełnej wersji systemu Windows 10, a nie wersji próbnych. Wymagana jest możliwość pobrania 3 GB; obowiązują standardowe opłaty za transfer danych. Aby skorzystać z tej bezpłatnej oferty, musisz uaktualnić do systemu Windows 10 w ciągu roku od jego pojawienia się na rynku. Po uaktualnieniu możesz bezpłatnie korzystać z systemu Windows 10 na danym urządzeniu. Oferta uaktualnienia do systemu Windows 10 jest dostępna dla kwalifikujących się urządzeń z systemami Windows 7 i Windows 8.1 (dotyczy to także już używanych urządzeń). Obowiązują pewne wymagania sprzętowe i programowe, a dostępność funkcji może różnić się w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność uaktualnienia do systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 jest zależna od producentów OEM i operatorów sieci komórkowych. Urządzenia muszą być połączone z Internetem i musi być na nich włączona usługa Windows Update. Wymagane są systemy Windows 7 z dodatkiem SP1 i Windows 8.1 Update. Wykluczone są niektóre wersje systemu: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise oraz Windows RT/RT 8.1. Aktywni uczestnicy programu Software Assurance korzystający z licencjonowania zbiorowego będą mogli wykonać uaktualnienie do systemu Windows 10 Enterprise w ramach innej oferty. Informacje na temat zgodności urządzeń i szczegóły dotyczące instalacji można znaleźć na stronie producenta urządzenia i na stronie specyfikacji systemu Windows 10. System Windows 10 jest aktualizowany automatycznie. Z czasem mogą pojawić się dodatkowe wymagania dotyczące aktualizowania. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Uaktualnienie do systemu Windows 10.

** Funkcje dostępne wyłącznie w obsługiwanych grach i w krajach z obsługą Xbox Live; patrz xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 z możliwością gry na wielu urządzeniach. Kolejne gry będą wydawane z czasem. Przesyłanie strumieniowe na jedno urządzenie; przesyłanie strumieniowe w rozgrywce wieloosobowej z konsoli Xbox One wymaga członkostwa Xbox Live Gold (do kupienia osobno) i połączenia z siecią domową; konto Gold wymagane jest także do rozgrywki wieloosobowej na konsoli Xbox One. DirectX 12 dostępny jedynie dla obsługiwanych gier i układów graficznych.

Zdobądź najnowszą wersję Windows 10

Wystarczy, że kupisz urządzenie z oprogramowaniem Windows 8.1 i zaktualizujesz je do wersji Windows 10.