arrow-right play home arrow-left facebook twitter youtube arrow-up plus x

Xbox One

Najlepsze gry

forza horizon 2
fifa 15
assassins creed unity
kinect sports rivals
grand theft ayto v
sunset overdrive

Kup gry Xbox OneKonsola Xbox One została stworzona przez graczy i dla graczy. Szeroki wybór gier na wyłączność, jak i największe przeboje dostępne na Xbox One, przeniosą Twoją rozrywkę w zupełnie nowy wymiar. Niesamowity realizm, zaawansowany system sztucznej inteligencji, który dostosowuje się do Twojego stylu gry i nowatorskie technologie w trybie dla wielu graczy sprawiają, że gry są jeszcze ciekawsze i szybsze. Xbox One to bez wątpienia nasza najlepsza konsola do gier.  Platforma nowej generacji

  Sterowanie konsolą

  Xbox One - z najlepszymi technologiami głosu*, wizji i ruchu - automatycznie loguje Cię, kiedy wchodzisz do pokoju i pozwala sterować funkcjami za pomocą słów i gestów. Konsola rozpoznaje Cię, więc bez problemu wyświetla Twój osobisty ekran startowy z wszystkimi Twoimi grami i ulubioną rozrywką. Zainwestowaliśmy bardzo wiele w infrastrukturę chmurową, nową konstrukcję kontrolera, technologie Kinect i Xbox SmartGlass, więc twórcy gier będą mogli tworzyć oszałamiające nowe wrażenia. Już nic nie będzie hamowało Ciebie ani Twoich gier.

  *Polecenia głosowe są dostępne wyłącznie na wybranych rynkach/w wybranych językach. Ich lista jest dostępna na stronie http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/kinect/voice-commands. W momencie wprowadzania Kinecta do Xbox One na rynek polski, Kinect nie jest skonfigurowany w języku polskim i usługa ta nie jest dostępna w Polsce w języku polskim. Informacja o udostępnieniu tej funkcji w języku polskim będzie podana na wymienionej powyżej stronie internetowej. W momencie udostępnienia tej funkcji, użytkownik, który posiada Kinecta do Xbox One, będzie mógł uzyskać do niej dostęp pobierając bezpłatnie za pośrednictwem Internetu odpowiednią aktualizację oprogramowania.

  Blu-ray

  Oglądaj filmy i graj w gry w oszałamiającej jakości HD dzięki odtwarzaczowi Blu-ray.

  Rób dwie rzeczy na raz

  Na konsoli Xbox One możesz szybko przejść od Twojej ulubionej aplikacji do pasjonującej gry.

  Media Player App

  Odtwarzaj swoje ulubione materiały poprzez slot USB i aplikacje Media Player App - Xbox One obsługuje jeszcze więcej formatów plików włącznie z mkv, avi, mpeg 4 czy mp3.

  Rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę

  Najlepsza rozdzielczość, która zapewni ci jeszcze lepszą autentyczność w takich grach jak: Forza Motorsport 5, Halo. The Mater Chief Collection.  Nowy sensor Kinect jest na każde Twoje zawołanie.

  Przebudowaliśmy zupełnie sensor Kinect, aby w pełni wykorzystać wszystkie możliwości Xbox One. Jest dokładniejszy, bardziej intuicyjny i szybciej reaguje na polecenia. Niezrównane technologie głosowe*, wizualne i ruchu pozwalają Ci w pełni korzystać z gier i rozrywki - takiej zabawy jeszcze nie było. Loguj się automatycznie, kiedy wchodzisz do pokoju. Przyspiesz rozgrywkę małymi gestami. To zupełnie nowy Kinect dla nowej generacji rozrywki.

  kinect
  Nowa kamera 1080P zapewnia niesamowity efekt w jakości HD - to gwarantuje krystaliczną czystość obrazu podczas Twoich rozmów przez Skype’a.
  Nowa aktywna kamera IR poprawia jakość widzenia, a nawet umożliwia widzenie w ciemności.
  Za pomocą konsoli Xbox One możesz zarządzać ustawieniami telewizora, dekodera i odbiornika telewizji kablowej, aby działały zgodnie.
  Nowy mikrofon wielopłaszczyznowy filtruje dźwięki z gry i dźwięki w tle, aby odróżnić Twój głos.
  Obraz

  Technologia Kinect Real Vision znacząco rozszerza pole widzenia sensora, co znacznie poprawia widoczność. Dzięki nowej aktywnej kamerze IR można też widzieć w ciemności, a wykorzystując zaawansowaną geometrię 3D, dowiesz się nawet, czy stracisz równowagę.

  Ruch

  Technologia Kinect Real Motion śledzi nawet najmniejsze gesty. Zwykłe ściśnięcie dłoni daje Ci dokładną kontrolę w grze lub aplikacji, bez względu na to, czy siedzisz, czy stoisz.

  Dźwięk*

  Technologia Kinect Real Voice skupia się na istotnych dźwiękach, ponieważ korzysta z nowego mikrofonu wielopłaszczyznowego. Dzięki zaawansowanej izolacji hałasu sensor Kinect wie, kogo słuchać, nawet w zatłoczonym pomieszczeniu. A do tego możesz głosem uruchomić dowolną konsolę Xbox One z wybranego miejsca w systemie, aby szybko przenosić się od jednej rzeczy do drugiej.

  * Polecenia głosowe są dostępne wyłącznie na wybranych rynkach/w wybranych językach. Ich lista jest dostępna na stronie http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/kinect/voice-commands. W momencie wprowadzania Kinecta do Xbox One na rynek polski, Kinect nie jest skonfigurowany w języku polskim i usługa ta nie jest dostępna w Polsce w języku polskim. Informacja o udostępnieniu tej funkcji w języku polskim będzie podana na wymienionej powyżej stronie internetowej. W momencie udostępnienia tej funkcji, użytkownik, który posiada Kinecta do Xbox One, będzie mógł uzyskać do niej dostęp pobierając bezpłatnie za pośrednictwem Internetu odpowiednią aktualizację oprogramowania.

  Zagraj z sensorem Kinect w:
  Dance central
  Kinect sports rivals
  Shape up

  xbox

  Kup już dzisiaj konsolę Xbox One.

  Najlepsze aplikacje rozrywkowe

  Najlepsze gry i aplikacje - wszystko w jednym miejscu bez kompromisów. Przełączaj szybko między aplikacjami lub umieść dwa ekrany obok siebie. Możesz też rozmawiać przez Skype podczas oglądania telewizji. Rozmawiaj ze znajomymi za pomocą telewizora i w doskonałej jakości HD. Za pomocą grupowych połączeń wideo w Skype możesz rozmawiać z maksymalnie trzema osobami z różnych stron świata, siedząc wygodnie przed telewizorem.

  Xbox Fitness

  Weź udział w treningu Xbox Fitness, podczas którego natychmiast otrzymasz spersonalizowane wskazówki. Trenuj z Jillian Michaels, Tracy Anderson, P90X®, INSANITY® i innymi. Nieograniczony i bezpłatny dostęp dzięki Xbox Live Gold przez ograniczony czas. Tylko na Xbox One.

  OneDrive

  Wszystko w jednym miejscu. Zapisuj i udostępniaj w OneDrive ulubione zdjęcia, filmy, dokumenty, pliki i inne materiały. Utwórz konto, aby otrzymać 15 GB wolnego miejsca za darmo.

  Skype

  Skype to rozmowy głosowe i rozmowy wideo, wysyłanie wiadomości oraz udostępnianie - bez względu na odległość dzielącą ciebie i twoich rozmówców.

  Youtube

  Pozwala milionom ludzi odkrywać, oglądać i udostępniać oryginalne filmy. Jest to forum, na którym ludzie z całego świata mogą poznawać się, uczyć i inspirować nawzajem.

  Internet Explorer

  Poznaj nowe, zachwycające strony tworzone we współpracy z przeglądarką Internet Explorer. Wszystko, co najpiękniejsze w Internecie, od stoków Mount Everestu do olśniewającego świata gry Contre Jour, możesz obejrzeć w przeglądarce Internet Explorer.

  Xbox Live

  Abonament Xbox Live Gold

  Wykorzystaj wszystkie możliwości konsoli dzięki usłudze Xbox Live Gold
  abonament xbox live gold  Konto Xbox Live Gold to darmowe gry co miesiąc, najlepszy na świecie tryb wieloosobowy, ekskluzywne zniżki aż do 75% w sklepie Xbox Store i wiele więcej. Na konsoli Xbox One korzyści jest jeszcze więcej: dobieranie przeciwników jest szybsze i bardziej inteligentne, a do trybu wieloosobowego online ma dostęp każdy w Twoim domu.

  Karta przedpłacona Xbox

  Najlepsza rozrywka bez wychodzenia z domu
  karta przedpłacona xbox

  Chcesz skorzystać z zasobów usług Xbox Live, Windows Store lub Windows Phone bez użycia karty kredytowej? Karta przedpłacona doładowuje Twoje konto o określoną kwotę, którą możesz przeznaczyć na zakup pełnych wersji gier, dodatków oraz skorzystania z oferty Deals with Gold. Karty przedpłacone to zakupy wszędzie tam gdzie chcesz - największy katalog gier w Twoim telefonie, na konsoli oraz przeglądarce internetowej!


  Akcesoria Xbox One

  Kontroler bezprzewodowy

  Kontroler na konsolę Xbox One daje zupełnie nowe możliwości. W nowych przyciskach spustowych odczuwasz wibracje nawet opuszkami palców - każde zderzenie i szarpnięcie poczujesz jak na własnej skórze.

  Kontroler bezprzewodowy z zestawem Play & Charge
  Zestaw Play & Charge ładuje kontroler w trakcie gry lub po niej, nawet kiedy konsola jest w stanie uśpienia.

  Zestaw Play & Charge

  Graj bez przerw dzięki zestawowi Play & Charge. Ładuj kontroler w trakcie gry lub po niej, nawet kiedy urządzenie jest w stanie uśpienia. Ładowanie wytrzymałego akumulatora w kontrolerze trwa poniżej 4 godzin.

  Zestaw słuchawkowy stereo

  Daj się otoczyć bogatym dźwiękiem stereo dzięki zestawowi słuchawkowemu stereo. Możesz bez trudu zmieniać poziom głośności bez zdejmowania rąk z kontrolera.

  Pilot multimedialny

  Twoja ulubiona rozrywka jest w zasięgu ręki dzięki pilotowi zdalnego sterowania Xbox One Media Remote. Możesz zarządzać filmami Blu-ray, transmisją wideo i głośnością, a także włączać i wyłączać telewizor.

  Zobacz wszystkie akcesoria Xbox One