Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
#

Wentylatory Activejet


Odkryj wentylatory Activejet, idealne na upały.

Oświetlenie Activejet


Odkryj Lampy stojące, wiszące, kinkiety, żarówki LED, plafon Activejet.

Lampy stojące

Lampy wiszące

Skomponuj swój wymarzony zestaw oświetlenia z lampami z serii AJE-HOLLY


Każde wnętrze potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, by stworzyć w nim niepowtarzalny klimat i charakter. Z pomocą uzyskania takich efektów, przychodzi marka Activejet, która oferuję szeroką ofertę opraw kloszowych. Ten rodzaj oświetlenia pozwala uzyskać różnorodne efekty i umożliwia eksperymentowanie z designem. Jednocześnie są niezwykle praktyczne proste w montażu i dają możliwość wysoce energooszczędnego oświetlenia mieszkania, hotelu, restauracji czy innej powierzchni użyteczności publicznej. Wysoką jakość produktów doceniło już wielu klientów w Polsce i za granicą.


Kinkiety

Plafony

Oprawy meblowe

Ogrzewacze tarasowe Activejet


Ogrzewanie promiennikowe wykorzystuje fale podczerwone do bezpośredniego ogrzewania powierzchni obiektów. Technologia podczerwieni krótkofalowej zastosowana w promiennikach halogenowych zapewnia ciepło natychmiast po ich włączeniu.

Ogrzewacz tarasowy - niezbędny na każdym tarasie


Spotkanie z przyjaciółmi w ogrodzie się przeciągnęło, impreza plenerowa okazała się naprawdę udana a romantyczna kolacja najlepiej, żeby trwała bez końca? Dzięki promiennikowi podczerwieni już nie trzeba przenosić się z gośćmi "do środka", wystarczy włączyć go za pomocą pokrętła i natychmiast cieszyć się przyjemnym i niezawodnym ciepłem. Promiennik ogrodowy zapewni ciepło w ogrodzie, na balkonie czy na tarasie, w każdych warunkach. Ciesz się czasem spędzanym na świeżym powietrzu niezależnie od temperatury i siły wiatru na zewnątrz.

Oświetlenie ogrodowe Activejet


Każde wnętrze, w którym pracujemy i wypoczywamy wymaga ważnego i praktycznego dodatku jakim jest lampa. Activejet oferuje szeroki przekrój lamp, dzięki czemu bez problemu znajdziesz odpowiednie oświetlenie do niemal każdego pomieszczenia. Odpowiednio dobrana lampa to nie tylko element dekoracyjny, ale przede wszystkim wysoki komfort pracy i wypoczynku.

Materiały eksploatacyjne Activejet


Tusze, tonery, bębny, tasmy folie.

Tusze

#

Tonery

Bębny do drukarek

Taśmy do drukarek

Folie do laminowania

Urządzenia wskazujące Activejet


Myszy klawiatury.

Listwy zasilające Activejet


Listwy zasilające Activejet.