Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Wielkie wietrzenie magazynów! Kliknij tu ->> i Złap swoją okazję! Oferta limitowana!
Sfera Chieftec

Obudowy komputerowe Chieftec


Obudowy Chieftec są wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają unikalny design i dodatkowe funkcjonalności w wielu modelach, takie jak montaż bez użycia narzędzi lub możliwość użycia obudowy w pozycji zarówno pionowej, jak i poziomej.


Zobacz wszystkie obudowy

OBUDOWA CHIEFTEC HUNTER GS-01B-OP


Obudowa komputerowa typu Midi Tower to najbardziej popularna, a zarazem uniwersalna konstrukcja stosowana przy konfiguracji sprzętowej. Bez trudu umieścisz w niej najważniejsze podzespoły. Jest to wszechstronne rozwiązanie, które pozwoli na budowę jednostki przeznaczonej zarówno do pracy biurowej, jak i dla miłośników wirtualnej rozrywki. Szeroka oferta zapewnia możliwość wyboru spośród wielu modeli. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz obudowę najbliższą Twoim preferencjom.

Chłodzenie komputerowe Chieftec


Wentylatory Chieftec zapewniają efektywne chłodzenie komputera, w wielu modelach jednocześnie umożliwiając regulację prędkości obrotowej, co znacznie minimalizuje poziom hałasu.


Zobacz wszystkie elementy chłodzenia

Wentylator Chieftec AF-1225PWM


Flagowy modele firmy CHIEFTEC w kategorii wentylatorów. Dzięki technologii 4PIN PWM można regulować jego prędkość obrotową z poziomu BIOS odpowiedniej płyty głównej, co pozwala na zoptymalizowanie chłodzenia i zminimalizowanie poziomu hałasu.

Zasilacze PC Chieftec


Zasilacze Chieftec dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii zasilania umożliwiają wysoką oszczędność energii, a także stabilność mocy, co ma znaczny wpływ na żywotność komponentów komputera


Zobacz wszystkie zasilacze

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości

SFERA Chieftec

do góry