Acces Point CUDY AP1300_P
- Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Cudy AP1300_P to dwupasmowy punkt dostępowy Wi‑Fi (AC1200) zaprojektowany do tworzenia stabilnej sieci bezprzewodowej w biurach, sklepach, halach lub domach. Urządzenie łączy się z istniejącą siecią przewodową przez port Gigabit Ethernet z obsługą PoE i udostępnia szybkie Wi‑Fi 5 w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz.
Technologie MU‑MIMO i Beamforming poprawiają wydajność sieci i kierunkowo wzmacniają sygnał do podłączonych klientów.
Mesh i Fast Roaming umożliwia bezproblemowe przełączanie między punktami dostępowymi w większej sieci (wymaga kompatybilnych urządzeń Cudy).
Elastyczne zasilanie z obsługą 802.3af/at PoE, zasilaniem pasywnym PoE lub standardowym zasilaczem DC umożliwa instalację na sufitach lub na ścianach bez dodatkowych przewodów zasilających.
| 2,4 GHz | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| MIMO | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Przeznaczenie | Sufit, Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | System |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Ilość anten | 4 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5,31 dBi |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 880 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Certyfikaty zgodności | CE, Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Szerokość produktu | 231,9 mm |
| Wysokość produktu | 57,1 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |