Adapter CARLINKIT bezprzewodowy Lite S HDMI 4GB+32GB Android Auto/Carplay dla radioodtwarzaczy samochodowych czarny
CarlinKit CPC200-Tbox LITE S to inteligentne pudełko, które zmienia zwykły system multimedialny w samochodzie w zaawansowaną platformę Android. Dzięki wbudowanemu systemowi Android 9.0 i czterordzeniowemu procesorowi ARM Cortex™-A53, urządzenie działa płynnie i szybko, zapewniając dostęp do aplikacji, nawigacji, muzyki i wielu innych funkcji bez konieczności modyfikacji fabrycznego systemu pojazdu.
Urządzenie współpracuje z samochodami wyposażonymi w fabryczne przewodowe CarPlay lub Android Auto, oferując wsparcie dla bezprzewodowego CarPlay (iPhone 6 lub nowszy, iOS 10.0+) oraz Android Auto (Android 11.0+). CarlinKit obsługuje wiele języków i łączy się przez Wi-Fi 2.4G/5G oraz Bluetooth 5.4, oferując szeroką funkcjonalność w kompaktowej obudowie.
CarlinKit Tbox LITE S ma niewielkie wymiary, a przy tym mieści w sobie bogaty zestaw portów: USB typu C, mini HDMI, USB oraz wskaźnik LED. W zestawie znajdują się przewody USB-A do USB-C i USB-C do USB-C, każdy o długości 300 mm. Obudowa wykonana z trwałego tworzywa ABS+PC zapewnia wytrzymałość, a adaptacyjna rozdzielczość pozwala zachować najwyższą jakość obrazu dostosowaną do systemu pojazdu. To inteligentne rozwiązanie dla każdego, kto chce rozszerzyć możliwości swojego auta.
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | ABS, PC |
| Procesor | ARM Cortex™-A53 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 9.0 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| ROM | 32 GB |
| Częstotliwość Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Moc wejściowa | 5 V ± 0,2 V 1,0 A |
| Pobór mocy | 3 W |
| Port USB C | Tak |
| Port USB | Tak |
| Przewód USB | USB-A do USB-C ×1 /USB-C do USB-C ×1 |
| Diody LED | Tak |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Szerokość produktu | 49,5 mm |
| Długość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 12,8 mm |
| Szerokość opakowania | 84 mm |
| Długość opakowania | 119 mm |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć., Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany., Trzymać z dala od dzieci. |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 mies. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | SMARTEC TECHNOLOGY CO., LTD |
| Kraj | Chiny |
| Adres | Flat/RM 225-06, 2/F Mega Cube No.8 Wang Kwong Road, Kowloon Bay, KL |
| Miasto | Hong Kong |
| jacky@smarcoo.com |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10 |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Zamienie |
| action@action.pl, safety@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00 |