ADATA MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30
128,94 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pojemność: 128 GB
- Typ karty flesza: MicroSDXC
- Prędkość odczytu z nośnika: 100 MB/s
- Prędkość zapisu nośnika: 80 MB/s
- Typ pamięci RAM: UHS-I
- Klasa prędkości: Class 3 (U3)
- Klasa szybkości wideo: V30
Możesz być zainteresowany również:
-
QOLTEC CZYTNIK CHIPOWYCH KART ID SCR-0634
44,90 zł -
Czytnik kart CUDY UH200 2-In-1 USB 3.0
20,99 zł -
Czytnik kart Esperanza All In One EA117
15,90 zł -
Czytnik kart Esperanza All In One EA119
15,90 zł -
Czytnik kart Esperanza All In One MicroSD / (MicroSD PenDrive)
3,90 zł -
Czytnik kart Titanum SDHC/MicroSDHC/(SDHC PenDrive)
4,90 zł
Specyfikacja
| Pojemność | 128 GB |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 80 MB/s |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Kolor produktu | Czarny, Czerwony |
| Cechy zabezpieczeń | Odporne na zakłócenia, Odporny na temperaturę, Wodoodporna |
| Certyfikaty | ISO7816-1IEC61000-4-2FCCCE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Waga produktu | 0,25 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ADATA MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30
Trwa wczytywanie...