ADATA MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30
291,96 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pojemność: 512 GB
- Typ karty flesza: MicroSDXC
- Prędkość odczytu z nośnika: 100 MB/s
- Prędkość zapisu nośnika: 85 MB/s
- Typ pamięci RAM: UHS-I
- Klasa prędkości: Class 3 (U3)
- Klasa szybkości wideo: V30
- Adapter pamięci w zestawie: microSD
Możesz być zainteresowany również:
-
QOLTEC CZYTNIK CHIPOWYCH KART ID SCR-0634
44,90 zł -
Czytnik kart CUDY UH200 2-In-1 USB 3.0
20,99 zł -
Czytnik kart Esperanza All In One EA117
15,90 zł -
Czytnik kart Esperanza All In One EA119
15,90 zł -
Czytnik kart Esperanza All In One MicroSD / (MicroSD PenDrive)
3,90 zł -
MANHATTAN CZYTNIK KART INTELIGENTNYCH SMART CARD N
64,00 zł
Specyfikacja
| Pojemność | 512 GB |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 85 MB/s |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Podkładka tłumiąca | A2 |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Kolor produktu | Czarny, Czerwony |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Odporne na zakłócenia, Wodoodporna, Odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Certyfikaty | CE, FCC, VCCI, EAC, RCM, UKCA, IC |
| Napięcie pamięci | 2.7, 2.8, 3.3, 3.6 V |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Waga produktu | 0,25 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Adapter pamięci w zestawie | microSD |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ADATA MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30
Trwa wczytywanie...