Producent: Afox
AFOX GAMING DDR4 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK
AFOX GAMING DDR4 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 16 GB
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Chronić przed skrajnymi temperaturami., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | AFLD416PH1CAB |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
AFOX GAMING DDR4 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK
Trwa wczytywanie...