Poczuj esencję luksusu w Twoim ogrodzie - Twój prywatny basen, nieograniczone przyjemności - sprawdź ofertę

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Instrumenty muzyczne Instrumenty klawiszowe i MIDI AirTurn DUO 500 - Kontroler Bluetooth
Raty 0%
Bestseller

AirTurn DUO 500 - Kontroler Bluetooth

duo500_top-down-01.jpg
5.jpg
duo500_handheld-01.jpg
duo500_right-angle-01.jpg
duo500_back-01.jpg
duo500_right-profile-shoe-01.jpg
duo500_top-down-shoe-01.jpg
duo500_top-down-01.jpg
5.jpg
duo500_handheld-01.jpg
duo500_right-angle-01.jpg
duo500_back-01.jpg
duo500_right-profile-shoe-01.jpg
duo500_top-down-shoe-01.jpg

AirTurn DUO 500 - Kontroler Bluetooth

Producent:  AIRTURN

Opis

AirTurn DUO 500 - kontroler Bluetooth

DUO 500 to profesjonalny wybór do przejęcia kontroli nad Twoim tabletem lub komputerem. Umożliwia przewijanie stron, tekstów piosenek, tabulatur, uruchamianie i zatrzymywanie backtracków, metronomów, wywoływanie podkładów muzycznych, nakładanie efektów i wiele, wiele więcej.

Kontroler ten jest idealny w przypadku kameralnych występów i nagrań studyjnych, kiedy najważniejsza jest cicha praca.Korzystanie z telepromptera stało się popularnym rozwiązaniem ze względu na łatwy i niedrogi dostęp do aplikacji i tabletów. Jednak kontrolowanie przewijania skryptu nadal stanowi wyzwanie. Używając AirTurn DUO 500 z aplikacją telepromptera, można rozpocząć i zatrzymać skrypt, a nawet przyspieszyć go lub spowolnić!

Niezależnie od tego, jakie jest Twoje ulubione oprogramowanie do prezentacji - od Powerpointa po Keynote - możesz mieć wolne ręce i prowadzić prezentację z pewnością siebie. Nadajnik można odłączyć, aby uzyskać wygodny, podręczny pilot do prezentacji.

Za pomocą aplikacji AirTurn Manager można łatwo zaprogramować ulubione skróty lub klawisze skrótów dla programów Word, Excel, gier komputerowych, DAW i innych. Jest ona dostępna dla systemów Mac, iOS i Android w sklepie Apple App store lub Google Play store.

Makra są pomocne, gdy trzeba powtórzyć frazę tekstową, umieścić wiersz kodu lub wykonać serię poleceń naraz. Te wiersze tekstu, kodu lub poleceń można przekształcić w makro. Następnie makro można przypisać do przełącznika i sterować nim za pomocą nóg.

DUO 500 wykonany został z praktycznie niezniszczalnej mieszanki polimerów, co w połączeniu z niemechanicznymi przełącznikami czyni go wyjątkowo trwałym urządzeniem.

Ponadto umożliwia sterowanie do 60 metrów a akumulator zapewnia ponad 250 godzin pracy po jednym naładowaniu, wyświetla wskaźniki stanu i wyłącza się automatycznie po wyłączeniu urządzenia głównego.

Specyfikacja

Kolor produktu Czarny
Ekran dotykowy Nie
Przełącznik nożny 2
Liczba złączy Jack 3,5 mm 2
Szerokość produktu 178 mm
Głębokość produktu 102 mm
Wysokość produktu 25 mm
Waga produktu 250 g
Rodzaj zasilania Bateria, DC
Napięcie zasilania 5 V
Czas pracy baterii 250 godzin
Sposób łączności Bezprzewodowy
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.0
Materiały Polimer
Typ produktu Sterownik nożny
Gwarancja Gwarancja Producenta 36 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

AirTurn DUO 500 - Kontroler Bluetooth

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: AirTurn DUO 500 - Kontroler Bluetooth

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.