Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888

Okapy pełnią bardzo ważną rolę w kuchniach, zarówno tych małych, będących oddzielnymi pomieszczeniami, jak i nieco większych stanowiących z jadalnią i salonem wspólną, otwartą przestrzeń. Dzięki nim w pomieszczeniach o małym metrażu nie robi się zbyt duszno, nie dominują w nich intensywne zapachy pochodzące od gotowanych i smażonych potraw. Z kolei na dużych powierzchniach niwelują ryzyko mieszania się różnych zapachów, rozchodzenia się ich po pokoju dziennym i wnikania w tekstylia i inne przedmioty. Dla poprawnego działania tych sprzętów, niezbędne są jednak akcesoria do okapów.

Akcesoria do okapów- filtry węglowe przede wszystkim

Filtry węglowe do okapów umożliwiają wyciągom kuchennym prawidłowe działanie w sytuacji, gdy nie mamy możliwości podłączenia ich do kominów wentylacyjnych. Filtry te mają na celu pochłanianie nieprzyjemnych zapachów. W taki sposób oczyszczają powietrze i oddają je ponownie do pomieszczeń. Musimy jednak pamiętać, że tego typu akcesoria do okapów są jednorazowego użytku, stąd należy regularnie je wymieniać.

Filtry

Producenci
Kolor produktu
Cena

Akcesoria do okapów

Ilość produktów: 1

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

Amica BEKO Blaupunkt BOSCH DELONGHI ELECTROLUX KARCHER LG Philips SIEMENS Tefal Toshiba Trust VILEDA Whirlpool ZANUSSI ZELMER
do góry