Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Dziś mało kto wyobraża sobie pranie odzieży, pościeli i ręczników bez supernowoczesnych pralek. Wystarczy zebrać odpowiednią liczbę rzeczy w podobnych kolorach i odcieniach, wykonanych z podobnych materiałów, wrzucić je do bębna, a do specjalnej szufladki wsypać proszek bądź wlać płyn, ustawić właściwą opcją i gotowe. Czyste i odwirowane rzeczy następnie rozwieszamy na słońcu lub przerzucamy do suszarki automatycznej. Jednak co z ubraniami, które dopiero czekają w kolejce do odświeżenia? Z pomocą nadchodzą akcesoria do pralek.

Akcesoria do pralek, czyli kosze na bieliznę

W ofercie sklepu Sferis obok AGD znajdziemy również masę przydatnych produktów, w tym akcesoria do pralek, a pośród nich przede wszystkim torby i kosze na pranie. W zależności od tego, czy zajmą miejsce w osobnych pomieszczeniach gospodarczych (pralnio-suszarniach) czy łazienkach, możemy wybierać między zupełnie prostymi modelami, a nieco bardziej dekoracyjnymi. Na szczególną uwagę zasługuje tu kosz podwójny, składający się z dwóch, połączonych pojemników - jeden na rzeczy jasne, drugi na ciemne.

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

BOSCH DELONGHI ELECTROLUX KARCHER Philips SIEMENS Tefal
do góry