Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

10-04-2020

Walczymy z koronawirusem

W trudnym czasie warto czynić dobro!

W ostatnich dniach i tygodniach codzienność stawia przed nami wiele wyzwań. Trudny czas walki z koronawirusem pokazuje jednak, że w ciężkich chwilach potrafimy być solidarni, empatyczni i otwarci na innych. Powstaje szereg inicjatyw – większych i mniejszych – mających na celu wsparcie potrzebujących, w tym także pracowników Służby Zdrowia czy funkcjonariuszy. Potrafimy czynić dobro. Action także ma w tym swój udział.

W tym tygodniu z siedziby naszej firmy ruszyła w Polskę pomoc dla dwóch szpitali oraz komendy policji. Wśród przekazanych przez nas rzeczy znalazły się środki pierwszej potrzeby: płyny dezynfekujące, rękawice nitrylowe, ściereczki i mopy, które zapewnią pracownikom placówek bezpieczeństwo i ułatwią codzienną, pełną wyzwań pracę. Dodatkowo, do komendy policji wspólnie z jednym z Naszych wieloletnich dostawców sprzętu AGD ,dostarczyliśmy pralkę i suszarkę, dzięki której funkcjonariusze będą mogli na bieżąco prać swoje mundury, niwelując tym samym ryzyko zarażenia. W kolejnej turze naszej pomocy przekażemy maseczki i przyłbice – tak bardzo dziś potrzebne i trudne do pozyskania.

Pomoc sfinansowana została przez należący do spółki Action sklep Sferis.pl. Przeznaczono na ten cel całość zysku uzyskanego ze sprzedaży zakupionych produktów w programie TTV „Kto to kupi?”, gdzie jednym z inwestorów jest Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION.

- Wierzymy w odpowiedzialny biznes. Dlatego stawiamy na pomoc realną i namacalną. Wraz z placówkami stworzyliśmy listę niezbędnych im środków, a następnie zabraliśmy się do jak najszybszego ich skompletowania i przekazania. W tych trudnych chwilach warto pamiętać, że przede wszystkim jesteśmy ludźmi postawionymi w ciężkiej sytuacji. Musimy sobie pomagać – mówi Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION.

To jednak nie wszystko. Jako polska firma z wieloletnią tradycją, dziś szczególnie czujemy solidarność z polskimi przedsiębiorcami. Poprzez Sferis.pl – jeden z wiodących na rynku sklepów internetowych – wspieramy polskie przedsiębiorstwa. Dając im możliwość sprzedaży poprzez naszą platformę. W ten sposób nawiązaliśmy współpracę m.in. z marką Polskie Młyny czy firmą SYS, właścicielem marki „Dania Babci Zosi”. Nasze wsparcie dla polskiego biznesu idzie jeszcze dalej – jako Action jesteśmy dostawcą dla wielu partnerów B2B działających nie tylko na obszarze Polski, ale także poza jej granicami. W tych relacjach również szczególny nacisk kładziemy na promowanie polskich marek i przedsiębiorstw, dla których czas walki z koronawirusem stał się czasem walki o przetrwanie na rynku.

 

 

do góry