Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

18-03-2014

Sferis w gronie Gazel Biznesu!

Specjalistyczna sieć sklepów Sferis otrzymała prestiżowy tytuł „Gazela Biznesu 2013”. Od 2000 roku nagroda przyznawana jest najprężniej rozwijającym się przedsiębiorstwom, które doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Otrzymany tytuł oznacza, że Sferis w ciągu ostatnich trzech lat sukcesywnie zwiększał przychód oraz cieszy się dobrą reputacją m.in. za uczciwość wobec kontrahentów. Jesteśmy obecni w 200 miejscach w Polsce. Nasi klienci mogą korzystać z bogatych propozycji salonów sprzedaży oraz sklepu internetowego. Sieć Sferis sukcesywnie się rozrasta i z roku na rok zwiększa przychód. Niemniej nie tylko wskaźniki ekonomiczne wpłynęły na wyróżnienie nas Gazelą Biznesu. Istotną przesłaną była również dobra reputacja Sferis wśród partnerów i kontrahentów.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, organizowany przez Puls Biznesu oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland. O miano Gazeli Biznesu 2013 mogły się ubiegać firmy, którym w latach 2010-2012 wzrastał przychód ze sprzedaży i ani razu nie zanotowały straty. Podstawą do wyróżnienia była analiza wyników finansowych spółek opublikowanych w Monitorze Polskim B bądź przekazanych do Coface Poland. Rankingowi towarzyszą spotkania organizowane przez „Puls Biznesu” w 12 miastach Polski, podczas których w obecności regionalnych władz wręczane są laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy.

do góry