Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

13-03-2013

Sferis Bezpiecznym eSklepem

Platforma e-commerce Sferis jako jedyna z branży komputerowej znalazła się wśród zwycięzców konkursu na Bezpieczny eSklep. 

Konkurs zorganizował Instytut Logistyki i Magazynowania. W tegorocznej edycji startowało 464 przedsiębiorców. Oceniano m.in. poziom bezpieczeństwa transakcji i ochronę danych klientów, przejrzystość umów sprzedaży, procedury reklamacyjne, obsługę konsumentów. Sferis uzyskał wyróżnienie już w pierwszym, ubiegłorocznym konkursie. Kapitule przewodniczył wiceminister gospodarki, Dariusz Bogdan. Zasiadali w niej także m.in. przedstawiciele GIODO, Federacji Kosumentów, Europejskiego Centrum Konsumenckiego, home.pl. 

- Bardzo się cieszymy z wyróżnienia, które stanowi ukoronowanie wieloletnich sukcesów Sferis w sprzedaży Internetowej. Jest to potwierdzenie tego, że przyjęta przez nas długofalowa strategia jest właściwa, co daje nam dodatkową motywację do dalszej pracy. 

do góry