Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

08-07-2016

Sferis Pride z dywizją Overwatch

Sferis Pride Overwatch
Po bardzo udanych występach ekipy Sferis Pride w imprezach CS:GO, naszedł czas na rozwinięcie naszej organizacji.

Dziś możemy oficjalnie ogłosić, że do Sferis PRIDE dołączyła drużyna Overwatch! 
Overwatch jest najnowszym tytułem firmy Blizzard, który ma bardzo duży potencjał by osiągnąć sukces w świecie e-sportu. Miesiąc po premierze w Korei, popularność tej produkcji przebiła League of Legends, które przez 3 lata była najpopularniejszym tytułem na tamtejszym rynku. Dodatkowo w tym tygodniu gra trafiła na listę gier ESL Polska. Pozyskanie dywizji Overwatch jest kolejnym krokiem ekspansji naszej grupy.

W szeregach nowego zespołu będą grali:
Tomasz "Żarówa" Żarski
Aleksander "KajZer0" Bułka
Marcin "cl3ver" Pajor
Krzysztof "syndrom" Gil
Krzysztof "Tank" Sapoćko
Adrian "Showstopper" Ogonowski

Sami zawodnicy są bardzo podekscytowani możliwością rozwoju w Sferis Pride co potwierdzają słowa kapitana zespołu Marcina "cl3ver" Pajora:

Jesteśmy bardzo zadowoleni że Sferis Pride zdecydowało się zainwestować w dywizję tak młodej gry jak Overwatch. Bardzo cieszy nas też fakt że będziemy mogli reprezentować barwy polskiej organizacji. Wierzę, że wraz z Sferis Pride uda nam się osiągnąć jak najwyższe lokaty na nadchodzących turniejach i pokazać się z jak najlepszej strony.
 

Drużyna skupi się obecnie na rywalizowaniu w turniejach online organizowanych przez GosuGamers, a długofalowym celem drużyny ma być zakwalifikowanie się na Gamescom 2016.

Powodzenia panowie!

do góry