Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

17-10-2016

Smartfony Cubot Note S z aktualizacją Android 6.0


Cubot Note S Android 6.0

Cubot Note S z Androidem 6.0!

Nie warto kupować chińskich smartfonów z powodu braku wsparcia? Nic bardziej mylnego! Producent Cubot udostępnił na swojej stronie aktualizację systemu Android do wersji 6.0 dla niezwykle popularnego w naszej sieci modelu Note S.

Aby zainstalować ją na swoim urządzeniu wystarczy wejść na tę stronę, następnie ściągnąć plik z systemem i umieścić go w karcie pamięci telefonu.
Sam proces instalacyjny jest bardzo prosty. Wykorzystując nasz smartfon przechodzimy w 'Ustawienia' -> 'Informacje o Telefonie' -> 'Aktualizacja systemu', gdzie w prawym górnym rogu klikamy w opcję Plik lokalny i przystępujemy do aktualizacji. Całość trwa około 10-20 minut i po tym czasie możesz cieszyć się jeszcze lepszą wydajnością.

Kliknij aby sprawdzić ofertę Cubot w Sferis
 

Rozszerzona instrukcja instalacji aktualizacji w Cubot Note S
Krok 1. Sprawdzamy czy nasz telefon posiada już fabrycznie Androida 6.0 wchodząc w Ustawienia > Informacje o telefonie i tu w pozycji Wersja systemu Android weryfikujemy naszą wersję systemu. Jeśli widnieje tu Android 5.1 przechodzimy do kolejnych kroków.

Krok 2. Otwieramy przeglądarkę w telefonie i wpisujemy adres http://www.tinyurl.com/cubotupdate. Rozpocznie się pobieranie na nasz telefon pliku o wadze 727 MB co może zająć trochę czasu.

Tu ważna uwaga, zanim przejdziemy do kolejnego kroku należy naładować baterię naszego Cubota do poziomu minimum 30 %.

Krok 3. Udajemy się do menu ustawienia > Informacje o telefonie > Aktualizacja oprogramowania. Jeśli napotkamy tu drobne aktualizacje można je śmiało zignorować. Następnie rozwijamy górne menu i wybieramy pierwszą opcję o nazwie Lokalna aktualizacja. Za pomocą prostego eksploratora wskazujemy nasz zapisany na telefonie plik z nowym Androidem i klikamy w przycisk „Aktualizuj teraz” rozpoczynając tym samym aktualizację naszego Note S do najnowszej wersji systemu.

Sam proces aktualizacji trwa kilka minut i odbywa się w pełni automatycznie.

Po aktualizacji dla pewności tak jak w kroku pierwszym sprawdzamy nasz system i gotowe. Możemy od teraz cieszyć się naszym nowy Androidem 6.0 Marshmallow na naszym Cubocie.


do góry