Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Akumulator bezobsługowy Hitachi CSB HR 1221 Akumulator bezobsługowy Hitachi CSB HR 1221 Akumulator bezobsługowy Hitachi CSB HR 1221

Akumulator bezobsługowy Hitachi CSB HR 1221

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Akumulator bezobsługowy Hitachi CSB HR 1221


#FIDELTRONIK AKUMULATOR BEZOBSŁUGOWY CSB 12V 5,1Ah

FIDELTRONIK AKUMULATOR BEZOBSŁUGOWY

Żywotność 4-6 lat Seria HR jest specjalnie zaprojektowana do aplikacji wymagających wysokiej wydajności rozładowań. Jego cechy to niewielki rozmiar i waga w stosunku do wysokiej pojemności i wydajności. Stosowany w pracy cyklicznej i buforowej.
HR1221WF2 (12V 5,1Ah) - Wysokoprądowe - specjalistyczny, bezobsługowy, VRLA, szczelny, akumulator. Technologia AGM. Przeznaczony od urządzeń specjalistycznych UPS, SSWIN, PPOŻ. Przeznaczony od urządzeń specjalistycznych. Praca cykliczna:
Przenośne VTR/TV, magnetofony, radia, Narzędzia z napędem elektrycznym, kosiarki, odkurzacze. Kamery i fotograficzny sprzęt CCTV, Przenośne komputery osobiste, procesory tekstów, przenośne terminale. Przenośne urządzenia pomiarowe, Przenośne aparaty telefoniczne. Różne zabawki elektryczne i rekreacyjne wyposażenie. Wyposażenie oświetlenia, latarki. Użycie w trybie awaryjnym: Systemy komunikacji urządzenia elektroniczne. Oświetlenie awaryjne. Alarmy pożarowe i systemy bezpieczeństwa. Urządzenia telemetryczne. Komputery biurowe, procesory, urządzenia wyposażenia i automatyki biur. Roboty, sprzęt kontrolny i automatyka w fabrykach. Zasilacze UPS, Telekomunikacja. Ogniwa słoneczne. Wytwarzanie energii elektrycznej: Oświetlenie ulic, Elektrownie wodne, Przenośne generatory prądu, Systemy energetyczne małych miejscowości, UPS, SSWIN, PPOŻ zasilania bezprzerwowego, zasilaczy awaryjnych itd.
Linia akumulatorów HR jest przeznaczona do szerokiej gamy aplikacji jak alternatywne źródło zasilania, zasilanie gwarantowane, zasilacze bezprzerwowe, UPS, wymagającej dużej mocy i stabilnego prądu rozładowania. HR to o 20% lepsze parametry od baterii standardowych ogólnego stosowania. Akumulatory HR1221WF2 (12V 5.1Ah) posiadają niewielkie rozmiary, W pracy cyklicznej wytrzymują ponad 260 rozładownia i ładowania lub do 6 lat w pracy buforowej w trybie „Standby". Jak wszystkie akumulatory marki CSB, są bezobsługowe, szczelne i mogą pracować w dowolnej pozycji.

Opinie - Akumulator bezobsługowy Hitachi CSB HR 1221

Ocena produktu: Akumulator bezobsługowy Hitachi CSB HR 1221

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET D-Link Dell JBL Lenovo Logitech SanDisk TP-Link Trust
do góry