Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
Alantec-Patch cord MM LC-LC duplex 50/125 3.0m. - FOC-LCLC-5MMD-3

Alantec-Patch cord MM LC-LC duplex 50 / 125 3.0m. - FOC-LCLC-5MMD-3

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis


Cechy
Długość kabla3 m
Złączka 1LC
Złączka 2LC
Złącze 1Męska
Złącze 2Męska
Typ światłowoduOM2
Kolor produktuPomarańczowy
Pełny dupleksTak
Średnica rdzenia50 µm
Średnica powłoki125 µm
Materiał płaszczaMateriał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH)
Szczegóły Techniczne
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)RoHS
Dane opakowania
Ilość1
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Alantec-Patch cord MM LC-LC duplex 50 / 125 3.0m. - FOC-LCLC-5MMD-3

Ocena produktu: Alantec-Patch cord MM LC-LC duplex 50 / 125 3.0m. - FOC-LCLC-5MMD-3

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Actis Activejet Aerocool AMD Apple Asus Be Quiet! Blaupunkt BROTHER Canon Crucial D-Link Dell EPSON GIGABYTE HP Huawei Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Toshiba TP-Link Trust
do góry