Aparat natychmiastowy Polaroid Now+ Generation 3, biały
- Samowyzwalacz: Tak
Możesz być zainteresowany również:
-
Luneta BEEMAN 3-9x40 tubus 1" z montażem (IB-1521)
149,00 zł -
Luneta celownicza BEEMAN 4x32 z montażem (IB-5007)
129,00 zł -
Luneta celownicza JS-Tactical 2,5-10x50 Mil-Dot szyna 22 mm
339,00 zł -
Luneta celownicza JS-Tactical 3-9x40 Mil-Dot szyna 22 mm
269,00 zł -
MEDIA-TECH MICROSCOPE USB - 720P, ZOOM 500X MT4096
85,00 zł
Opis
Kreatywność w nowoczesnym wydaniu
Aparat natychmiastowy Polaroid Now+ Gen 3 biały łączy analogowy klimat z cyfrową wygodą.
Dzięki Bluetooth® i aplikacji Polaroid zyskujesz funkcje takie jak priorytet przysłony, tryb ręczny, podwójna ekspozycja, samowyzwalacz i zdalne sterowanie.
System autofokusa z dwoma obiektywami oraz ulepszony czujnik światła i lampa błyskowa pomagają uzyskać ostrzejsze zdjęcia także w mocnym słońcu.
Więcej możliwości, łatwa obsługa
Połączenie z aplikacją jest szybkie – wystarczy nacisnąć przycisk plus na obudowie, bez kabli i WiFi.
Aparat współpracuje z filmami Polaroid i-Type oraz 600, nadając fotografiom charakterystyczny, nostalgiczny wygląd.
Wbudowany akumulator USB-C wystarcza na ponad 15 pakietów filmów na jednym ładowaniu.
Klasyczny styl z eko-akcentem
Obudowa Polaroid Now+ Gen 3 została wykonana w 40% z materiałów z recyklingu, zachowując przy tym kultowy styl marki.
Kompaktowe wymiary i niska waga.
Dołączony pasek na rękę ułatwia korzystanie z aparatu na co dzień i w podróży.
Specyfikacja
| Minimalna przesłona | 11 |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Kolor produktu | Biały |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.4 - 1.3 m |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Polaroid app |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 452 g |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 112,2 mm |
| Szerokość produktu | 150,2 mm |
| Pasek na rękę | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenia | Nieużywane urządzenie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Przechowywać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia., Unikać wystawiania na bezpośrednie działanie wody. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |