Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - 96% pozytywnych opinii
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002 Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) - VOA090K002


Aparat Nikon Z fc + obiektyw Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR (Srebrny)

Zawsze bądź w pełnej gotowości do rejestrowania fantastycznych zdjęć i filmów. Ten zestaw zawiera aparat bezlusterkowy Z fc oraz srebrną wersję obiektywu NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR — doskonałego obiektywu uniwersalnego, pozwalającego wykonywać ujęcia szerokokątne oraz portrety, które są bogate w kolory i detale. Wbudowany w obiektyw system redukcji drgań gwarantuje stabilność obrazu, a ustawianie ostrości jest szybkie i praktycznie bezgłośne.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)1

Teraz Twoja kolej

Uchwyć swoje najważniejsze chwile aparatem nawiązującym do estetyki, którą cenisz od zawsze. Zainspirowany słynną lustrzanką Nikon FM2 z początku lat 80., aparat bezlusterkowy Z fc ma autentyczne detale, które skrupulatnie odtworzono: od pokręteł sterowania po okrągły okular wizjera i klasyczne logo firmy Nikon wygrawerowane na pryzmacie pentagonalnym.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)2

Kultowy — to u nas rodzinne

Czarny korpus o specjalnej fakturze. Subtelna ziarnistość srebrzystego, metalowego szkieletu. Aparat bezlusterkowy Z fc ma tyle samo charakteru, co lustrzanki firmy Nikon sprzed lat — a specjalna wersja obiektywu NIKKOR Z wygląda równie dobrze. Ważne są oryginalne detale wzornictwa z tamtych czasów. I prawdziwe możliwości tworzenia odpowiadające współczesnym wyzwaniom.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)3

Specjalna wersja obiektywu NIKKOR Z 28mm f/2.8 SE

Specjalna wersja obiektywu stałoogniskowego z serii Z. Konstrukcja jest oparta na oryginalnych obiektywach AI Nikkor używanych z aparatem Nikon FM2 — nawet czcionki użyte w nazwie obiektywu dostosowano do oryginalnego liternictwa.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)4

Srebrny obiektyw NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Srebrna wersja szerokokątnego obiektywu zmiennoogniskowego 16-50 mm formatu DX. Ten ultrakompaktowy obiektyw ma taki sam srebrny kolor jak aparat Z fc, przez co razem wyglądają wspaniale w każdej sytuacji.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)4

Obsługujesz tak, jak klasyczny aparat firmy Nikon

Pokrętła sterowania są rozmieszczone tak, jak w aparacie Nikon FM2, a każde z nich wykonano z litego aluminium. Mechanizmy działają z niesamowitą precyzją — poczujesz kliknięcie. Jeśli masz wcześniejsze doświadczenia z lustrzanką firmy Nikon, natychmiast zadziała Twoja pamięć mięśniowa. Jeśli nie, polubisz fizyczne pokrętła.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)5
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)6

Fizyczne pokrętła sterowania

Czas otwarcia migawki, kompensację ekspozycji i czułość ISO można ustawiać oddzielnymi pokrętłami bez korzystania z menu aparatu. Aparat można też skonfigurować tak, aby czas otwarcia migawki lub kompensację ekspozycji ustawiać pokrętłami sterowania.

Górny wyświetlacz

Czy chcesz wykonywać portrety z małą głębią ostrości albo fotografować szerokie sceny uliczne z ostrym odwzorowaniem wszystkich planów? Na małym wyświetlaczu możesz szybko sprawdzić wartość przysłony, przy której wykonujesz zdjęcie.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)7
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)8

Okrągły okular wizjera elektronicznego

Wizjer o wysokiej rozdzielczości w aparacie Z fc jest elektroniczny, ale jego okular ma okrągły kształt — tak jak wizjer optyczny lustrzanki Nikon FM2. Pozwala zobaczyć wyraźny obraz każdego ujęcia i włącza się, gdy zbliżysz aparat do oka.

Jakość, którą możesz poczuć

Szkielet aparatu Z fc jest wykuty ze stopu magnezu, tego samego materiału, który jest stosowany w profesjonalnych aparatach firmy Nikon. Ten aparat opracowano z myślą o zapewnieniu równowagi między trwałością a lekkością, dlatego możesz go mieć zawsze przy sobie, dokądkolwiek zaprowadzi Cię inspiracja.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)9

Opracowany z myślą o współczesnych wymaganiach

Z fc może wyglądać, jakby powstał w latach 80., ale solidny szkielet ze stopu magnezu sprawia, że ten aparat bezlusterkowy jest gotowy na współczesne wyzwania. Wytrzymały pod każdym względem korpus jest również lekki i bardzo poręczny. Zawieś aparat na ramieniu i przygotuj się na pełne podziwu spojrzenia przechodniów.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)10

Jakość zdjęć, którą pokochasz

Aparat bezlusterkowy Z fc, zaprojektowany na bazie rewolucyjnego mocowania Z firmy Nikon, może z oszałamiającą jakością uwiecznić Twoje najważniejsze chwile. Dzięki dużej średnicy mocowania Z firmy Nikon, do dużej matrycy formatu DX o rozdzielczości 20,9 MP dociera więcej światła. Większa ilość światła jest korzystna pod każdym względem — pozwala na zwiększenie ostrości, kontrastu, szybkości ustawiania ostrości, a także na uzyskanie lepszych rezultatów przy słabym oświetleniu.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)11

Najważniejsze chwile w najdrobniejszych szczegółach

Aparat Z fc nie tylko wygląda kultowo. Dzięki matrycy o wysokiej rozdzielczości i szerokiemu zakresowi automatycznego dobierania czułości od 100 do 51200 ISO, aparat ten zapewnia doskonałą ostrość, szczegółowość i wyrazistość — zarówno w dzień, jak i w nocy. Płynny i szybki autofokus umożliwia fotografowanie z prędkością do 11 kl./s. Każde zdjęcie będzie udane, bez względu na ulotność uwiecznianej chwili.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)12
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)13

Odpowiedni w każdym świetle

Najważniejsze chwile nie czekają na idealne oświetlenie, podobnie jak aparat Z fc. Szeroki zakres czułości ISO i AF przy słabym oświetleniu umożliwiają fotografowanie po zachodzie słońca.

Filtry i efekty

Aparat jest wyposażony w 20 kreatywnych ustawień Picture Control, które możesz wykorzystać podczas wykonywania zdjęć i nagrywania filmów. Ponadto efekty tych ustawień są widoczne w czasie rzeczywistym podczas rejestrowania obrazu. Aby urzeczywistnić swoją wizję, po prostu dostosuj intensywność efektu.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)14
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)15

Znajomi i rodzina

Wykonujesz zdjęcia portretowe? AF z wykrywaniem oczu szybko znajduje oczy fotografowanych ludzi, a także kotów lub psów, i utrzymuje na nich ostrości, nawet jeśli się poruszają.

Opowiadaj historie po swojemu

Jak uwiecznisz swoje najważniejsze chwile? Chociaż lustrzanka Nikon FM2 nie umożliwiała filmowania, jednak w chwili wprowadzenia na rynek przełamywała bariery, pozwalając na używanie czasów otwarcia migawki krótszych niż kiedykolwiek wcześniej. Aparat Z fc rejestruje oszałamiające materiały wideo — a także jest pierwszym aparatem z serii Z firmy Nikon wyposażonym w ruchomy monitor. Przygotuj się na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu kadrowania, niezależnie od tego, czy fotografujesz z ręki, czy ze statywu.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)16

Mistrzowskie filmy

Możesz nagrywać materiały wideo w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p albo zmieniać zwykłe chwile w efektowne momenty rejestrując spowolnione nagrania w rozdzielczości Full HD. Podczas nagrywania filmów możesz także rejestrować nieruchome ujęcia oraz tworzyć przy użyciu aparatu ekspresyjne sekwencje poklatkowe w rozdzielczości 4K.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)17
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)18

Intrygujące kąty

Ruchomy monitor dotykowy o wysokiej rozdzielczości ułatwia fotografowanie pod dowolnym kątem. Obróć monitor do przodu, a aparat automatycznie przełączy się w tryb autoportretu. Idealne, niezależnie od tego, czy chcesz się sfilmować, czy wykonać autoportret.

Żywe ujęcia podczas nagrywania wideoblogów

Świetne treści zasługują też na znakomitą jakość obrazu. Dzięki aparatowi Z fc uzyskasz niesamowitą ostrość i efektowną głębię ostrości. Używaj go podczas wywiadów — lub skieruj ruchomy monitor ku sobie, aby uzyskać idealnie wykadrowane ujęcia, gdy znajdujesz się bezpośrednio przed aparatem.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)19
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)20
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)20
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)20

Prowadź streaming jak profesjonalista

Wyróżnij swój streaming na żywo dzięki świetnie wyglądającym materiałom wideo. Pokazuj się na żywo z najlepszej strony używając aparatu Z fc i bezpłatnego programu Nikon Webcam Utility.

Łatwe udostępnianie

Wystarczy raz nawiązać połączenie między aparatem Z fc a aplikacją SnapBridge. Zdjęcia i filmy można następnie przesyłać ręcznie lub automatycznie, w celu łatwego udostępniania lub tworzenia kopii zapasowych.

Ładowanie przez USB

Za pomocą kabla USB⁶ możesz ładować (przy wyłączonym aparacie) lub zasilać aparat Z fc. To wygodne, gdy chcesz fotografować przez dłuższy czas w pomieszczeniu lub nagrywać filmy poklatkowe.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)21

Idealni partnerzy

Z łatwością przechodź od portretów do ujęć szerokokątnych. Po prostu połącz aparat Z fc z obiektywami oferowanymi w zestawie, NIKKOR Z 28mm f/2 SE lub NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)21

Gotowy na Ciebie

Jako członek rodziny Nikon Z aparat Z fc współpracuje ze wszystkimi obiektywami NIKKOR Z. Dostępny jest również opcjonalny uchwyt umożliwiający pewniejsze trzymanie, a także akcesoria do nagrywania wideoblogów.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)21a

Wyjątkowo poręczny, obiektyw szerokokątny o zmiennej ogniskowej do aparatów bezlusterkowych

Tu. Tam. Wszędzie. Ze względu na szeroki zakres ogniskowych oraz szybki autofokus, ten obiektyw szerokokątny o zmiennej ogniskowej jest wyjątkowo uniwersalny. Od codziennych wypadów po wielkie przygody, zapewnia swobodę rejestrowania fantastycznych zdjęć i filmów. W każdej chwili.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)22

Nie daj się powstrzymać

Dzięki dużej średnicy mocowania Z firmy Nikon, ten obiektyw do aparatów bezlusterkowych formatu DX pozwala rejestrować obraz z większą liczbą detali, większą głębią i pełniejszymi kolorami w całym zakresie ogniskowych, od ujęć szerokokątnych po portrety. Pokaż, jak oszałamiająco wygląda panorama miasta. Rób świetne, spontaniczne zdjęcia grupowe lub niepozowane zdjęcia uliczne, które uchwycą atmosferę danej chwili. Wypróbuj go podczas filmowania: zdziwisz się, jak stabilny może być obraz na nagranych ujęciach.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)23
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)24

Ujęcia we wnętrzach

Przy ustawieniu szerokokątnym obiektyw ten doskonale sprawdza się podczas rejestrowania ujęć w ciasnych przestrzeniach. Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,2 m umożliwia ustawianie ostrości na detalach zbliżeń.

Zdjęcia niepozowane

Nawet jeśli wykonujesz zdjęcia w słabym świetle, uchwycisz wspaniałe szczegóły, zarówno śmiałej pozy, jak i ulotnego gestu. Efekt bokeh jest płynny, pozwalający na efektowne rozmycie tła.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)25
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)26

Filmy budzące zachwyt

Obiektyw pozwala z łatwością przechodzić od ujęć z szeroką perspektywą do zbliżeń. Nawet jeśli filmujesz w marszu, zarejestrujesz materiały wideo w jakości 4K z ostrym i stabilnym obrazem.

Tu i teraz

Bez względu na to, czy robisz zdjęcia czy nagrywasz filmy, ten obiektyw NIKKOR Z od razu pokazuje swoje możliwości. Wbudowany w obiektyw system redukcji drgań, umożliwia fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o 4,5 stopni niż byłoby to możliwe bez użycia tego systemu¹. Możesz rejestrować ostrzejsze zdjęcia przy słabnącym świetle dziennym oraz filmy bez niechcianych skutków drgania aparatu. Ustawianie ostrości jest szybkie i praktycznie bezgłośne.

Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)26a
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)27
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)27
Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny)27

Przejmij kontrolę

Bezgłośny pierścień sterujący może służyć do sterowania najważniejszymi funkcjami, takimi jak ręczne ustawianie ostrości, sterowanie przysłoną (ułatwiające uzyskanie efektów rozjaśniania lub ściemniania obrazu podczas filmowania), czy kompensacja ekspozycji.

Stała gotowość

Nigdy nie przegapisz okazji na zrobienie zdjęcia. Bezprzyciskowy mechanizm chowania obiektywu jest szybki i łatwy w użyciu. Po prostu wysuń lub schowaj obiektyw, obracając pierścień zoomu.

Obiektyw mieszczący się w kieszeni

Ten obiektyw o zmiennej ogniskowej, przeznaczony dla aparatów bezlusterkowych formatu DX, waży zaledwie 135 gramów, a po schowaniu jest bardzo krótki. Po schowaniu obiektyw blokuje się w miejscu, tak że nie wysunie się w niepożądanych sytuacjach.

Opis - Mikrofon WE10 Mirfak Brand - MFA13

Kompaktowy system mikrofonów bezprzewodowych Mirfak WE10

Nagrywanie może być proste i przyjemne. Wybierz profesjonalny sprzęt stworzony z myślą o wygodzie i najwyższej jakości audio.

Mikrofon WE10 Mirfak Brand1

Więcej niż mikrofon

Mirfak Audio WE10 może automatycznie tworzyć kopie zapasowe dźwięku podczas nagrywania, a także jednocześnie pełnić funkcję jako rejestrator. Wystarczy włożyć kartę SD do gniazda, włączyć REC i można rozpocząć nagrywanie.

Mikrofon WE10 Mirfak Brand2
Mikrofon WE10 Mirfak Brand3

Mała obudowa z wielofunkcyjnym ekranem

Mirfak Audio WE10 to ultra-kompaktowy bezprzewodowy system mikrofonowy idealny do tworzenia treści, filmowania, prezentacji na kamerze lub na scenie, vlogowania, YouTubingu, streamingu na żywo i nie tylko. Z wielofunkcyjnym ekranem, wizualne monitorowanie mocy i dynamiki audio może być przeglądane w każdej chwili.

Mikrofon WE10 Mirfak Brand4

Łatwa cyfrowa łączność bezprzewodowa 2,4 GHz

Podczas gdy typowe analogowe systemy bezprzewodowe są podatne na zakłócenia pochodzące od telewizji i fal radiowych, system Mirfak Audio WE10 unika ich dzięki pracy w paśmie częstotliwości 2,4 GHz. System automatycznie zmienia częstotliwość transmisji, aby zniwelować szumy i zaniki sygnału w odległości do 30m.

Wbudowane mikrofony z dźwiękiem o wysokiej wierności

Wbudowany wielokierunkowy mikrofon o wysokiej wierności może korygować krzywą głosu. Może odbierać dookólnie 360 °, a efekt odbioru jest tak wyraźny, jak jakość obrazu HD.

Mikrofon WE10 Mirfak Brand5

Zwiększ możliwości

Gniazdo wejściowe 3,5 mm dla mikrofonu zewnętrznego umożliwia elastyczne korzystanie z dwóch trybów wejściowych (wewnętrznego i zewnętrznego) w różnych scenach, a gniazdo słuchawkowe 3,5 mm do monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym, zapewniając wyraźne nagrywanie i perfekcyjną pracę mikrofonu.

Mikrofon WE10 Mirfak Brand6
Mikrofon WE10 Mirfak Brand7
Dźwięk wysokiej jakości

Wszechstronny, profesjonalny dźwięk i niezwykle łatwy w użyciu dzięki prostym elementom sterującym, Mirfak Audio WE10 jest idealnym rozwiązaniem bezprzewodowego mikrofonu dla twórców treści we wszystkich dyscyplinach: filmowców, prezenterów przed kamerą, reporterów, vlogerów i nie tylko.

Nadajnik z wbudowanym mikrofonem i funkcją nagrywania

Nadajnik pozwala również na zapis zapasowego dźwięku MP3 na kartę microSD (do 64 GB) w przypadku zakłóceń bezprzewodowych.

Mikrofon WE10 Mirfak Brand8
Jakość obrazu
Typ aparatu/kameryBezlusterkowiec
Megapiksele20,9 MP
Typ przetwornika obrazuCMOS
Maksymalna rozdzielczość obrazu5568 x 3712 px
Rozdzielczość statycznego obrazuZ użyciem obszaru zdjęcia [DX (24x16)] : (L) 5568 x 3712 (20,7 mln), (M) 4176 x 2784 (11,6 mln), (S) 2784 x 1856 (5,2 mln), z użyciem obszaru zdjęcia [1:1 (16x16)]: (L) 3712 x 3712 (13,8 mln), (M) 2784 x 2784 (7,8 mln), (S) 1856 x 1856 (3,4 mln), z użyciem obszaru zdjęcia [16:9 (24x14)]: (L) 5568 x 3128 (17,4 mln), (M) 4176 x 2344 (9,8 mln), (S) 2784 x 1560 (4,3 mln), zdjęcia wykonane podczas filmowania przy rozmiarze klatki 3840 x 2160: 3840 x 2160; zdjęcia wykonane podczas nagrywania filmów przy innych rozmiarach klatki: 1920 x 1080
Stabilizator obrazuTak
Suma megapikseli21,51 MP
Wymiar czujnika obrazu (szer. x wys.)23,5 x 15,7 mm
Format czujnikaDX
Format kompresji zdjęćJPEG
RAW
System obiektywów
interfejs mocowania obiektywuNikon Z
Typ mocowaniaBagnet
Długość ogniskowa16 - 50 mm
Minimalna przesłona3,5
Maksymalna przesłona40
Struktura soczewki9/7
Wielkość filtra4,6 cm
Typ obiektywuZoom standardowy
Liczba elementów przysłony7
Tryby autofokusaAuto
OstrośćAutomatyczne/Ręczne
Ustawienie ostrości
OstrośćTTL
Regulator ostrościAutomatyczne/Ręczne
Tryby autofokusaPojedynczy autofokus
Ciągły autofokus
Punkty AF209
Blokada AutofokusaTak
Ekspozycja
Czułość ISO (min)100
Czułość ISO (maks)25600
Czułość ISOAutomatyczna
100
25600
Tryby naświetlaniaAutomatyczna
Kontrola naświetlaniaAuto
Program AE
Korekcja naświetlania± 3EV (1/3EV step)
Migawka
Najszybsza szybkość migawki aparatu1/4000 s
Najkrótszy czas migawki aparatu4 s
Typ migawki aparatuElektroniczny
Mechaniczny
Flash
Tryby lampy błyskowejAutomatyczna
Wyłączenie lampy błyskowej
Redukcja czerwonych oczu
Powolna synchronizacja
Synchronizacja drugiej kurtyny migawki
Kompensacja ekspozycji lampy błyskowejTak
SamowyzwalaczTak
Video
Nagrywanie wideoTak
Maksymalna rozdzielczość filmu3840 x 2160 px
Typ HD4K Ultra HD
Rozdzielczości wideo1920 x 1080
3840 x 2160
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania1920x1080@30fps
3840x2160@30fps
1920x1080@60fps
1920x1080@120fps
3840x2160@24fps
1920x1080@25fps
1920x1080@50fps
3840x2160@25fps
1920x1080@24fps
Obsługiwane formaty plików wideoMP4
H.264
MPEG4
MOV
Audio
Wbudowany mikrofonTak
System dźwiękuStereo
Obsługiwane formaty audioAAC
PCM
Pamięć
Obsługiwane typy kart pamięciSD
Gniazda pamięci1
Wyświetlacz
Typ ekranuTFT
Ekran dotykowyTak
Długość przekątnej ekranu7,62 cm (3")
Rozdzielczość wyświetlacza aparatu1040000 px
Wyświetlacz LCD o zmiennym kącieTak
Wizjer
WizjerElektroniczny
Rozmiar ekranu wizjera0.39"
Rozdzielczość wizjera 2360000 piksele
Powiekszenie1,02x
Porty i interfejsy
PictbridgeTak
Złącze USBUSB Type-C
HDMITak
MikrofonTak
Wyjścia słuchawkowe1
Wtyk słuchawek3,5 mm
Sieć
BluetoothTak
Wersja Bluetooth4.2
Wi-FiTak
Standardy Wi- Fi802.11 b/g/n
Kamera
Balans bieliAutomatyczna
Ręczny
Naturalny
Zachmurzenie
Światło jarzeniowe
Flash
Cień
Bezpośrednie światło słoneczne
Tryby sceneriiPortret
Krajobraz
Tryb wykonywania zdjęćAutomatyczna
Efekty fotograficzneŻywy
Neutralny
Opóżnienie samowyzwalacza2
5
10
20 s
OdtwarzanieFilm
Pokaz slajdów
Miniatury
Highlights
Regulacja dioptrii (D-D)-3 - 3
Widok na żywoTak
Edycja zdjęćObrotowy
Przycinanie
System plikówDCF 2.0
Exif 2.31
Funkcja przeciwpylnaTak
Gwint statywu1/4"
Konstrukcja
Kolor produktuCzarny
Bateria
Technologia bateriiLitowo-jonowa (Li-Ion)
Rodzaj bateriiEN-EL25
Liczba baterii1
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej0 - 85%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu134,5 mm
Głębokość produktu43,5 mm
Wysokość produktu93,5 mm
Waga obiektywu135 g
Średnica obiektywu7 cm
Zawartość opakowania
Pokrywka dołączonaTak
AkumulatorTak
ŁadowarkaTak
Pasek mocującyTak
Akcesoria w zestawieOkular wizjera DK-32 (zamocowany do aparatu)
Osłona obiektywu dołączonaTak
Obiektyw szerokokątnyTak
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002

Ocena produktu: Aparat Nikon Z fc Srebrny w zestawie z 16-50 (srebrny) + Mikrofon WE10 Mirfak Brand - VOA090K002

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Apple Gudsen Huawei KARCHER MIO Nikon
do góry