Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Darmowa dostawa do paczkomatów - od 300zł
Aparat Nikon Z6 + 14-30 f/4 S - VOA020K004

Aparat Nikon Z6 + 14-30 f / 4 S - VOA020K004

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Aparat Nikon Z6 + 14-30 f/4 S - VOA020K004


Nikon_ml_z6_overview_masthead--original.jpg

INSPIRACJA JEST W KAŻDYM Z NAS

Daj się ponieść własnym pragnieniom. Niech inspiracja wypełni Twoje życie.

4960759151292.jpg

APARAT NIKON Z6

24,5 MEGAPIKSELA

CZUŁOŚĆ ISO 100-51200

12 KL./S

FILMY 4K

Z_6_55_fh1--original.jpg

Twoja wizja. Twój głos.

Podziel się swoimi pomysłami. Dzięki czułej, pełnoklatkowej matrycy możesz robić zdjęcia, które przykują wzrok.

Mocowanie Z. Więcej światła. Więcej możliwości!

Najszersze na świecie mocowanie obiektywów pełnoklatkowych sprawia, że wszechstronny aparat bezlusterkowy Z 6 rejestruje światło w zupełnie wyjątkowy sposób.

49607591512924.jpg
49607591512922.jpg
49607591512925.jpg
49607591512926.jpg
49607591512923.jpg
49607591512927.jpg
Z_6_fh2_1--original.jpg
Z_6_fh2_2--original.jpg

OSTRE NA CAŁEJ POWIERZCHNI KADRU

Pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 24,5 mln pikseli w połączeniu z autofokusem w płaszczyźnie ogniskowej rejestruje ostre jak brzytwa zdjęcia o niezwykłym poziomie szczegółowości.

POKONUJ BARIERY SZYBKOŚCI

Niezwykły procesor przetwarzania EXPEED 6 zapewnia zdjęcia o niskim poziomie szumów i wyjątkowo duży zakres dynamiki niezależnie od czułości ISO.

Z_6_fh3_1--original.jpg

Duża średnica mocowania. Trwały wyraz.

Dzięki dużemu mocowaniu o średnicy 55 mm aparat z serii Z wpuszcza więcej światła. Zaledwie 16 mm między mocowaniem i pełnoklatkową matrycą w aparacie oznacza, że do matrycy dociera jeszcze więcej światła.

Zainspirowany światłem.

Od granatowej poświaty zmierzchu po urzekające cienie. Wyjątkowa konstrukcja układu optycznego obiektywów z mocowaniem Z firmy Nikon w połączeniu z mocowaniem bagnetowym o dużej średnicy pozwala uzyskać niezwykłe efekty świetlne.

Syl_NIKKOR_Z_Noct_S_Line_BK_white_fh_2_2--original.jpg
z_6_fh_3_3--original.jpg

Jeden adapter. Niezliczone inspiracje.

Adapter do mocowania FTZ umożliwia swobodne korzystanie z dotychczasowych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F z aparatem Z 6 firmy Nikon. Zdjęcia nie tracą na jakości. Dodatkowo obiektywy bez redukcji drgań (VR) zyskują zupełnie nową ostrość dzięki mechanizmowi redukcji drgań w aparacie.

Z_6_fh4--original.jpg

Czułość ISO 100–51200. Inspirujące zdjęcia nawet przy słabym świetle.

Ciesz się swobodą rejestrowania szczegółów przy słabym świetle – od nocnych zdjęć miasta po portrety w półmroku.

eye_af_focus_area_masthead--original.jpg

To spojrzenie. Ta chwila.

Dzięki autofokusowi (AF) z detekcją oka, aparat Nikon Z może ustawić ostrość na oku fotografowanej osoby, zarówno gdy jest sama, jak również gdy znajduje się w tłumie. Wybierakiem wielofunkcyjnym wybierasz oko, na którym ma być ustawiona ostrość, a aparat utrzymuje ostrość nawet wtedy, gdy oko zostanie na krótko zasłonięte.

Z_6_fh5_1--original.jpg
Z_6_fh5_2--original.jpg

TWÓRZ SZEROKIE KADRY

Ultraszeroki autofokus z pokryciem 90% kadru pozwala rejestrować oszałamiająco ostre zdjęcia. Dzięki współpracy z fenomenalnym mechanizmem autofokusa w obiektywach z mocowaniem Z firmy Nikon bez trudu wykrywane są obiekty nawet na krawędzi kadru. Z niezwykłą precyzją – nawet w przypadku kadrów pionowych.

USTAWIAJ OSTROŚĆ DOWOLNIE

System AF natychmiast wykrywa ruch. Nawet małe lub szybko poruszające się obiekty można śledzić z maksymalną precyzją niezależnie od warunków oświetleniowych. Tryb Precyzyjny AF pozwala doskonale uchwycić nawet najmniejsze detale.

Z_6_fh6_1--original.jpg
Z_6_fh6_2--original.jpg

W ŚWIETLE

Pomiar ekspozycji do –4 EV jest dostępny w przypadku fotografowania obiektywem o maksymalnym otworze względnym f/2 lub jaśniejszym. Zobacz nieuchwytne niuanse w cieniach. Ustawienie ekspozycji na szczegółach nawet przy świetle Księżyca nie jest już problemem.

UCHWYĆ TEN WYRAZ TWARZY

Procesor AF z algorytmem inteligentnego wykrywania twarzy utrzymuje ostrość na twarzy. Magia spojrzenia. Magia ekspresji. Teraz możesz uchwycić ulotne piękno – nawet gdy fotografowana osoba szybko się porusza.

z6_subject_tracking_auto-area_af_mode--original.jpg

Łatwe śledzenie obiektu.

Czasem wiele dzieje się naraz. Dlatego niezbędna jest możliwość szybkiego przełączania między obiektami poruszającymi się w kadrze. Albo ustawienie śledzenia ostrości dokładnie na jednym obiekcie, aby nie zostało przełączone na inne obiekty. Dostosuj przyciski Fn aparatu lub obiektywu, aby w dowolnej chwili włączać śledzenie obiektu w trybie automatycznego wyboru pola AF w dowolnym momencie, podobnie jak w lustrzance cyfrowej.

fps-7.jpg

Czas ma kluczowe znaczenie!

Tryb zdjęć seryjnych z szybkością 12 kl./s. Uchwyć pełnoklatkowe piękno w samym środku wydarzeń.

49607591512928.jpg

Niezwykle stabilny system redukcji drgań!

Z_6_fh8_1--original.jpg
Z_7_KL_fh9_1--original.jpg
Z_7_fh9_3--original.jpg

BEZ NAJMNIEJSZEGO RUCHU

Wbudowana funkcja pięcioosiowej redukcji drgań (VR) kompensuje drganie aparatu w pięciu kierunkach. Spójna ostrość zdjęć. Stabilne nagrywanie filmów.

AKCJA

Tryb Sport gwarantuje większą stabilność obrazu w wizjerze podczas fotografowania wyjątkowo dynamicznych scen, a także podczas panoramowania. Podczas nagrywania filmów system pięcioosiowej optycznej redukcji drgań współpracuje z systemem elektronicznej redukcji drgań, by zapewnić niezwykle stabilne ujęcia.

PIĘCIOSTOPNIOWA PRZEWAGA

Wbudowana funkcja pięcioosiowej redukcji drgań umożliwia fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o pięć stopni². Można dzięki temu rejestrować ostrzejsze zdjęcia przy słabnącym świetle dziennym oraz filmy bez niechcianych skutków drgania aparatu.

49607591512928.jpg

Fotografuj wszystko, na co skierujesz wzrok.

Ciesz się swobodą komponowania. Zaawansowany technologicznie wizjer elektroniczny firmy Nikon o rozdzielczości 3686 tys. punktów zapewnia płynny podgląd obrazu. Wyjątkowo jasny i ostry obraz w elektronicznym wizjerze jest dokładnym odwzorowaniem całego rejestrowanego kadru.

DC_fh14_10--original.jpg
DC_fh14_20--original.jpg
DC_fh14_30--original.jpg

SOLIDNE WYKONANIE

Soczewki asferyczne oraz powłoki ochronne eliminują flary i odblaski, a przy tym zapobiegają ograniczaniu widoczności przez zanieczyszczenia. Zobacz wyraźny obraz każdego fotografowanego ujęcia – niezależnie od oświetlenia i pory dnia.

OSTRY OBRAZ

Duży wizjer elektroniczny w technologii OLED zapewnia wyraźny obraz z naturalnym odwzorowaniem barw i płynne śledzenie ruchu. Gwarantuje to ostry, stabilny obraz oraz wygodne kadrowanie, nawet podczas szybkiego panoramowania lub przybliżenia obrazu, aby sprawdzić ostrość.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Elektroniczny wizjer wyświetla zdjęcia w postaci, w jakiej zostaną zapisane przy aktualnych ustawieniach. Można też wybrać podgląd rzeczywistego obrazu, podobnie jak w przypadku obserwacji przez wizjer optyczny. Aparat umożliwia nałożenie najważniejszych informacji zdjęciowych, które ułatwią uzyskanie kompozycji w dowolnym widoku.

Z_6_fh10--original.jpg

Czysty ekspresjonizm.

Teraz możesz nagrywać pełnoklatkowe filmy w jakości 4K, w których każda scena jest widoczna w najdrobniejszych szczegółach.

Z_6_fh10_2--original.jpg

Urzekająca akcja.

Nagrywaj pełnoklatkowe filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p. Nagrywaj filmy Full HD z szybkością nawet 120p z urzekającymi scenami w zwolnionym tempie i o niezwykłym poziomie szczegółowości. Podczas nagrywania filmów w jakości 4K lub Full HD możesz bez trudu rejestrować nieruchome ujęcia.

Wysoka rozdzielczość.

Nadpróbkowanie do jakości 6K umożliwia nagrywanie materiałów w jakości 4K o niezwykłej precyzji i zaskakującym poziomie szczegółów. Szybki procesor przetwarzania obrazu EXPEED 6 generuje idealnie czyste zdjęcia wolne od szumów, efektu mory i przekłamań barw.

Z_6_fh10_3--original.jpg
Z_6_fh10_4--original.jpg

Piękno pod kontrolą.

Jasne obiektywy z mocowaniem Z firmy Nikon są wyposażone w cichy autofokus, a dodatkowo zapewniają efektowne rozmycie tła. Wbudowana funkcja podkreślania krawędzi wspomaga ustawianie ostrości podczas ręcznego przesuwania ostrości przez scenę.

Stabilny ruch.

Szybkość autofokusa oraz czułość śledzenia ostrości można ustawić podczas nagrywania filmu. Niezwykły mechanizm autofokusa w obiektywach z mocowaniem Z firmy Nikon minimalizuje niechciane efekty „oddychania” czy przesunięcia ostrości podczas zmiany ogniskowej.

Z_6_fh10_5--original.jpg
49607591512928.jpg

CIĘCIE. MONTAŻ. INSPIRACJA.

Znajdź natchnienie, gdziekolwiek jesteś – na planie czy w montażowni.

Z_7_fh12_1--original.jpg
Z_7_fh12_3--original.jpg
Z_7_fh12_2--original.jpg

10 - BITOWY N - LOG

Sceny pełne wyrazu. Nagrywaj filmy z niezwykłą 10-bitową głębią koloru, która pozwala utrwalić czterokrotnie więcej informacji niż format 8-bitowy, zapewniając maksymalną jakość zdjęć do montażu i obróbki koloru. Włącz funkcję Asystent przeglądania i zobacz efekt prostej kompensacji kolorów na standardowym zdjęciu.

AKTYWNA FUNKCJA D - LIGHTING

Wyrównanie światła. Wbudowana aktywna funkcja D-Lighting wyrównuje obszary prześwietlone i zacienione w scenach o wysokim kontraście. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku filmów, które muszą być gotowe od razu po zakończeniu zdjęć.

DODAWANIE ZNACZNIKÓW CZASOWYCH

Nie trać synchronizacji. Rejestruj znaczniki czasowe w trybie pomijania klatek lub bez pomijania klatek i zapisuj nagranie w formacie gotowym do wyświetlenia przez złącze HDMI z obsługą 10-bitowej głębi koloru. Aparat Z 6 obsługuje otwarty protokół Atomos, dzięki czemu można synchronizować momenty rozpoczęcia i zatrzymania nagrywania filmu HDMI z poziomu zewnętrznego rejestratora lub aparatu.

z_6_raw_video--original.jpg

Dane RAW z aparatu w formacie ProRes RAW.

Zyskaj maksymalną swobodę nagrywania filmów. Aparat Nikon Z 6 umożliwia przesyłanie 12-bitowych danych RAW do zewnętrznego monitora/rejestratora, takiego jak Atomos Ninja V³ ⁴. Strumień wideo jest rejestrowany w formacie ProRes RAW⁵, co zapewnia maksymalną swobodę gradacji kolorystycznej, a także lepszą widoczność szczegółów w jasnych i ciemnych obszarach. Funkcję tę można włączyć w centrum serwisowym firmy Nikon.

49607591512928.jpg

DALEJ. WYŻEJ. POZA UTARTE ŚCIEŻKI.

Z_7_KL_fh9_10--original.jpg
Z7_Z6_24-70_4_tilt_monitor_fh15_30--original.jpg

STWORZONY DO PRACY W TRUDNYCH WARUNKACH

Sekret niezawodności tego aparatu w każdych warunkach tkwi w wytrzymałym, a zarazem lekkim korpusie wykonanym ze stopu magnezu oraz dokładnym zabezpieczeniu obudowy przed czynnikami atmosferycznymi. Testy potwierdzają wysoką precyzję i wytrzymałość migawki aparatu nawet do 200 000 cykli.

SWOBODA OBSERWACJI POD KAŻDYM KĄTEM

Odchylany monitor LCD umożliwia obsługę autofokusa i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych elementów sterujących. Dzięki wysokiej rozdzielczości wyświetlacza przeglądanie zdjęć jest łatwe w każdym świetle.

Z7_Z6_sealing_back_fh15_10--original.jpg
Z7_Z6_24-70_4_tilt_monitor_fh15_20--original.jpg

DOSKONAŁY CHWYT

Głęboko wyprofilowany uchwyt zapewnia bezpieczne trzymanie aparatu, który wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki. To sprawi, że niechętnie go odłożysz.

IDEALNY DLA KAŻDEGO

Wygodne i intuicyjne rozmieszczenie przycisków oraz elementów sterowania sprawia, że od razu opanujesz obsługę aparatu. Jeśli musisz szybko ustawić ekspozycję czy czas otwarcia migawki, z pomocą przychodzi tryb automatyczny.

49607591512928.jpg

TWÓRZ. ŁĄCZ SIĘ. WSPÓŁPRACUJ.

Z7_Z6_slot_CFexpress_w--original.jpg

Przyspiesz pracę dzięki kartom CFexpress

Karty CFexpress typu B są obsługiwane przez aparaty Nikon Z 6 i Z 7⁶. Skorzystaj z ogromnej prędkości odczytu/zapisu i niesamowicie szybkiego przesyłania danych z aparatu do komputera. Ułatw sobie pracę z dużymi plikami.

Podłączanie do urządzenia inteligentnego.

Wbudowane moduły Wi-Fi® i Bluetooth® umożliwiają szybkie połączenie aparatu z dowolnym urządzeniem inteligentnym za pomocą technologii SnapBridge. Błyskawicznie dziel się zdjęciami w formacie JPEG. Teraz możesz zdalnie fotografować i nagrywać filmy.

Z7_FTZ_28_1.4_fh17_1--original 1.jpg
Z7_FTZ_28_1.4_fh17_2--original.jpg

Podłączanie do komputera.

Zdjęcia w formacie JPEG i RAW możesz płynnie przesyłać w trybie Stacja lub Punkt dostępowy. Opcjonalny przekaźnik bezprzewodowy WT-7A zapewnia połączenie z przewodową lub bezprzewodową siecią LAN na większe odległości.

49607591512928.jpg

TWÓRZ

Z_6_fh16_1--original.jpg
Z_6_fh16_2--original.jpg
Z_6_fh16_3--original.jpg

ZASKAKUJ

Nagrywaj aparatem porywające filmy poklatkowe w rozdzielczości 4K/UHD. Twórz płynne nagrania zmontowane ze zdjęć zarejestrowanych na przestrzeni wielu godzin.

POKAZUJ NIEDOSTRZEGALNE

Rejestruj ostre i wyraźne zdjęcia oraz filmy – niech nocna pora będzie Twoją inspiracją. Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, czy też nagrywasz filmy, doświadczysz niezwykłej szczegółowości zdjęć nawet przy bardzo słabym świetle.

WYBIERZ PROSTOTĘ

Aparat oferuje 20 wbudowanych kreatywnych efektów, które możesz wykorzystać podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów. Każdy z nich możesz dostosować do swoich potrzeb i zapisać do wykorzystania w przyszłości.

kit_z_6_14_30_z_nikkor_zoom_lens--original.jpg

Zestaw Z 6 14-30 f/4

Podróżuj z lżejszym bagażem. Uchwyć szeroką perspektywę. Ten uniwersalny zestaw z ultraszerokokątnym obiektywem zoom zawiera pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy Z 6 i obiektyw NIKKOR Z 14-30mm f/4 S. Kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy umożliwia stosowanie filtrów 82 mm i łatwo mieści się w mniejszych torbach. Rejestruj fascynujące zdjęcia i filmy — w każdym miejscu.

Jakość obrazu
Typ aparatu/kameryZestaw do lustrzanki
Megapiksele24,5 MP
Typ przetwornika obrazuCMOS
Maksymalna rozdzielczość obrazu6048 x 4024 piksele
Rozdzielczość statycznego obrazuFX-format (L) 6048 x 4024 (M) 4528 x 3016 (S) 3024 x 2016 DX-format (L) 3936 x 2624 (M) 2944 x 1968 (S) 1968 x 1312 1:1 (24 x 24) (L) 4016 x 4016 (M) 3008 x 3008 (S) 2000 x 2000 16:9 (24 x 24) (L) 6048 x 3400 (M) 4528 x 2544 (S) 3024 x 1696
Stabilizator obrazuTak
Suma megapikseli25,28 MP
Wymiar czujnika obrazu (szer. x wys.)35,9 x 23,9 mm
Format czujnikaFX
Format kompresji zdjęćJPEG
RAW
System obiektywów
Długość ogniskowa14 - 30 mm
interfejs mocowania obiektywuNikon Z
Typ mocowaniaBagnet
Ustawienie ostrości
OstrośćTTL
Regulator ostrościAutomatyczne/Ręczne
Tryby autofokusaCiągły autofokus
Pojedynczy autofokus
Punkty AF273
Blokada AutofokusaTak
Ekspozycja
Czułość ISO (min)100
Czułość ISO (maks)51200
Czułość ISO100
51200
Auto
Tryby naświetlaniaPreselekcja przysłony AE
Auto
Ręczny
Priorytet migawki AE
Kontrola naświetlaniaProgram AE
Korekcja naświetlania± 5EV (1/2EV; 1/3EV step)
Auto Exposure (AE)Tak
Migawka
Najszybsza szybkość migawki aparatu1/8000 s
Najkrótszy czas migawki aparatu30 s
Typ migawki aparatuElektroniczny
Mechaniczny
Lampa błyskowa
Tryby lampy błyskowejAuto
Wyłączenie lampy błyskowej
Redukcja czerwonych oczu
Powolna synchronizacja
Kompensacja ekspozycji lampy błyskowejTak
Video
Nagrywanie wideoTak
Maksymalna rozdzielczość filmu3840 x 2160 piksele
Typ HD4K Ultra HD
Rozdzielczości wideo1920 x 1080 piksele
3840 x 2160
Czas nagrywania filmu30 min
Wielkość ramki ruchomej jpeg30 klatki na sekundę
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania1920x1080@120fps
1920x1080@24fps
1920x1080@25fps
1920x1080@30fps
1920x1080@50fps
1920x1080@60fps
3840x2160@24fps
3840x2160@25fps
3840x2160@30fps
Obsługiwane formaty plików wideoH.264
MOV
MP4
MPEG4
Audio
Wbudowany mikrofonTak
System dźwiękuStereo
Obsługiwane formaty audioAAC
PCM
Pamięć
Obsługiwane typy kart pamięciXQD
Gniazda pamięci1
Wyświetlacz
Typ ekranuTFT
Ekran dotykowyTak
Długość przekątnej ekranu8,13 cm (3.2")
Rozdzielczość wyświetlacza aparatu2100000 piksele
Ekran Flip-outNie
Wyświetlacz LCD o zmiennym kącieTak
Wizjer
WizjerElektroniczny
Powiekszenie0,8x
Rozmiar ekranu wizjera0.5"
Rozdzielczość wizjera369000000 piksele
Porty i interfejsy
PictbridgeTak
Wersja USB3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Złącze USBUSB Type-C
HDMITak
MikrofonTak
Wyjścia słuchawkowe1
Wtyk słuchawek3,5 mm
Sieć
BluetoothTak
Wersja Bluetooth4.2
Wi-FiTak
Standardy Wi- Fi802.11a
802.11b
802.11g
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Kamera
Balans bieliAuto
Zachmurzenie
Bezpośrednie światło słoneczne
Lampy błyskowa
Fluorescencyjny
Światło jarzeniowe
Ręczny
Naturalnie
Cień
Tryby sceneriiKrajobraz
Portret
Tryb wykonywania zdjęćAuto
Efekty fotograficzneNeutralny
Sepiowy
Żywy
Opóżnienie samowyzwalacza2
5
10
20 s
OdtwarzanieHighlights
Film
Pokaz slajdów
Miniatury
Regulacja dioptrii (D-D)-4 - 2
Obsługa językówArabska
BEN
Bułgarski
Chińska uproszczona
Chińska tradycyjna
Czeska
Duński
Niemiecki
Angielski
Hiszpański
Fiński
Francuska
Grecka
Hinduska
Węgierska
Włoski
Japońska
koreańska
Norweski
Polski
Portugalski
Rosyjski
SER
Szwedzki
Tajska
Turecka
Ukraińska
HistogramTak
Widok na żywoTak
Edycja zdjęćZmiana rozmiaru
Przycinanie
System plikówDCF 2.0
Exif 2.31
Funkcja przeciwpylnaTak
Wsparcie oczu2,1 cm
Wsparcie dla montażu na tripodzieTak
Gwint statywu1/4"
Konstrukcja
Kolor produktuCzarny
Bateria
Technologia bateriiLitowo-jonowa (Li-Ion)
Battery life (CIPA standard)310 zdjęć
Rodzaj bateriiEN-EL15b
Liczba baterii1
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej0 - 85%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu134 mm
Głębokość produktu67,5 mm
Wysokość produktu100,5 mm
Waga produktu585 g
Waga (łącznie z baterią)675 g
Zawartość opakowania
Ładowarka akumulatorówTak
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - Aparat Nikon Z6 + 14-30 f / 4 S - VOA020K004

Ocena produktu: Aparat Nikon Z6 + 14-30 f / 4 S - VOA020K004

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET GUDSEN Huawei KARCHER MIO Tefal Trust
do góry