Producent: Apple
Apple EarPods (USB-C)
Apple EarPods (USB-C)
- Styl noszenia: Douszny
- Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
- Kolor produktu: Biały
- Sposób łączności: Przewodowy
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze Lightning | Tak |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Zasilanie bateryjne | Nie |
| Szerokość opakowania | 68 mm |
| Głębokość opakowania | 68 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 31 g |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od wilgoci., Unikać silnych wstrząsów i uderzeń., Nie demontować samodzielnie. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Liczba przycisków | 2 |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |