Apple Power Adapter USB-C 20W Biały
84,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Moc maksymalna: 20 W
Opis
Apple Power Adapter USB-C 20W Biały
Oryginalny Apple Power Adapter USB-C 20W to idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują maksymalnej wydajności i niezawodności każdego dnia. Kompaktowy, lekki i niezwykle efektywny – zapewnia szybkie ładowanie w domu, w biurze i w podróży.
Zasilacz o mocy 20 W umożliwia szybkie ładowanie kompatybilnych modeli iPhone’a – nawet do około 50% w około 30 minut* – oraz sprawne zasilanie iPada i innych urządzeń z portem USB-C.
Port USB-C zapewnia szeroką kompatybilność z urządzeniami Apple oraz innymi sprzętami obsługującymi ładowanie przez USB-C. Wystarczy podłączyć odpowiedni przewód (sprzedawany osobno), aby cieszyć się stabilnym i bezpiecznym zasilaniem.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Nie |
| Moc maksymalna | 20 W |
| Szerokość opakowania | 30 mm |
| Głębokość opakowania | 67 mm |
| Wysokość opakowania | 83 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Apple Power Adapter USB-C 20W Biały
Trwa wczytywanie...