Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - 96% pozytywnych opinii
Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB / A

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB/A


Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular1


Zdrowie ma przyszłość. Na nadgarstku.

Rewolucyjny czujnik z apką zmierzy natlenienie Twojej krwi. Wszędzie i w każdej chwili możesz zrobić sobie EKG. A na udoskonalonym niegasnącym wyświetlaczu Retina błyskawicznie odczytasz swoje dane treningowe. Apple Watch Series 6 pomoże Ci żyć zdrowiej, aktywniej i w bliższym kontakcie ze światem.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular2

Czujnik natlenienia krwi
Tchnienie innowacji.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular3Nasycenie krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Pomaga zrozumieć, z jaką skutecznością przyswajasz tlen, a także dowiedzieć się, ile tlenu dociera do komórek Twojego ciała. Apple Watch Series 6 wyposażyliśmy w czujnik i apkę, które w dzień i w nocy mierzą nasycenie krwi tlenem. Na żądanie oraz w tle.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular4

Przełomowy czujnik. Kluczowe informacje.

Czujnik nasycenia krwi tlenem składa się z czterech zespołów diod LED i czterech fotodiod. Jest wbudowany w całkowicie przeprojektowaną tylną szklaną płytkę zegarka i wspólnie z aplikacją Tlen we krwi określa Twój poziom natlenienia.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular5

Oświeca. Głębiej.

Diody LED oświetlają naczynia krwionośne w nadgarstku światłem zielonym, czerwonym i podczerwonym, a fotodiody mierzą natężenie światła odbitego. Następnie zaawansowane algorytmy określają kolor krwi, na podstawie którego można wyznaczyć jej nasycenie tlenem.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular6

EKG
Na nadgarstku. Zawsze i wszędzie.

Apple Watch Series 6 z apką EKG pozwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego. To niebagatelne osiągnięcie dla urządzenia, które można nosić na sobie i które jest w stanie dostarczać kluczowe dane lekarzom. A Tobie zapewniać spokój ducha.
Wiedza o sercu na kiwnięcie palcem.

Elektrody wbudowane w pokrętło Digital Crown i na szklanej tylnej płytce wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca. Wystarczy, że dotkniesz Digital Crown, aby w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków – poważnego zaburzenia rytmu serca – czy na rytm zatokowy, oznaczający, że Twoje serce pracuje prawidłowo.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular7

Sen
Dobra noc to dzień dobry.

To, ile śpimy, ma fundamentalny wpływ na nasze zdrowie. Apka Sen pomaga wypracować nawyk regularnego chodzenia spać i pozwala obserwować trendy nocnego wypoczynku. Korzystając z niej, możesz wyznaczać i osiągać wypoczynkowe cele.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular8

Fitness
Zrobiliśmy postępy. Twoja kolej.

By skutecznie dbać o formę, potrzebujesz wiedzy i danych. Teraz z większą precyzją możesz śledzić swoje wskaźniki treningowe – na basenie, na siłowni czy na trasie – by czerpać z nich motywację do dalszego wysiłku. Series 6 to Apple Watch w szczytowej formie. Z nim osiągniesz swoją.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular9

Przećwicz swoje opcje.

Uwielbiasz bieganie, pływanie, jogę, rower, a może jeszcze coś innego? Apple Watch znajdzie dla Ciebie odpowiedni trening. Po prostu rób to, co lubisz, a Apple Watch dokładnie zmierzy każdy Twój ruch.
Sprawdzaj wyniki, nie robiąc przerw.

Gdy jesteś na dworze, niegasnący wyświetlacz Retina na opuszczonym nadgarstku jest teraz 2,5 raza jaśniejszy. Dzięki temu podczas treningu w pełnym słońcu z łatwością sprawdzisz, jak Ci idzie. Bez unoszenia nadgarstka i wypadania z rytmu.
Wysokościomierz wzniósł się na wyżyny.

By dostarczać Ci dokładniejszych informacji w ruchu, nowy, stale aktywny wysokościomierz na bieżąco monitoruje zmiany położenia nad poziomem morza, w pomieszczeniu czy na dworze, na stromym podejściu czy na ostrym zjeździe.

Motywacja
Inspiracja do perspiracji.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular11

Muzyka i podcasty.

Znajdź motywację do wysiłku w tym, czego lubisz słuchać. W Apple Music czeka 75 milionów piosenek, więc jest w czym wybierać.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular12

Pierścienie aktywności.

Codziennie mniej siedzieć, więcej się ruszać i trochę potrenować – to cel, do którego warto dążyć. Pierścienie pomogą Ci go osiągnąć.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular13

Udostępnianie aktywności.

Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular14

Rywalizacja.

Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular15

Wykończenia
Dwa kolory. Czerwony. Niebieski.

Do naszej barwnej oferty dodaliśmy koperty (PRODUCT)RED i z niebieskiego aluminium. Do wyboru masz różne materiały, w tym stal nierdzewną i aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular15
Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular16

Opaska Solo
Wsuń coś nowego.

Wraz z Apple Watch Series 6 zadebiutowała innowacyjna opaska bez klamry czy sprzączki. Dostępna jest w dwóch wariantach materiałowych i dziewięciu rozmiarach dopasowanych do różnych nadgarstków.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular17

Opaska Solo.

Wykonana z miękkiej, rozciągliwej gumy silikonowej, jest superkomfortowa i leciutka, a do tego zadziwiająco łatwo zakłada się ją i zsuwa.

Pleciona opaska Solo.

Silikonowe nici przeplatają się z ponad 16 000 filamentów z recyklingowanej przędzy poliestrowej, tworząc rozciągliwą opaskę o przyjemnej w dotyku fakturze i atrakcyjnym wyglądzie.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular18

Wyświetlacz
Niegasnący.
Niezrównany.

Gdy jesteś na dworze, niegasnący wyświetlacz Retina jest teraz dużo jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. Dzięki temu jeszcze łatwiej odczytasz wszystkie potrzebne informacje. Bez unoszenia ręki, żeby obudzić zegarek.

Zawsze gotów.

Przesuń palcem w dół, by otworzyć Centrum powiadomień, lub w górę, by przejść do Centrum sterowania. Albo stuknij komplikacje na opuszczonym nadgarstku. Nie musisz budzić zegarka, by wykonać proste czynności, gdy jesteś na spotkaniu lub akurat zajmują Cię inne sprawy.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular19

Świeże tarcze
Niezliczone kombinacje.

Jeszcze nigdy nie było do wyboru tak wielu tarcz, które możesz dopasowywać do nastroju, stylu czy ulubionych zajęć. Żeby Twój zegarek był tak wyjątkowy jak Ty.

Na wszystko znajdzie się tarcza.

Teraz możesz łatwo udostępniać własne tarcze znajomym i odkrywać te udostępnione przez innych. Każdy chce mieć na zegarku dokładnie to, co go interesuje. Tarcze, które będą Ci idealnie pasować, znajdziesz w App Store, na stronach WWW i w mediach społecznościowych.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular21
Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular21
Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular21

Dla wodolubnych

Sprawdzaj prognozy i warunki do surfowania w apce Dawn Patrol oraz informacje przydatne podczas żeglowania, pływania kajakiem i innych sportów wodnych w apce Waterspeed.

Dla astronomów

Śledź wędrówkę słońca po niebie z apką SolarWatch. I poznawaj gwiazdy, planety i konstelacje z apką Night Sky.

Dla podróżników

Sprawdź kierunek, w którym zmierzasz, położenie słońca na niebie i swoją aktualną wysokość nad poziomem morza. Tarcza jak znalazł na każdą wyprawę.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular23
Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular23
Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular23

Dla meteomaniaków

Sprawdzaj szczegółowe prognozy pogody i dane meteorologiczne w apce CARROT Weather, m.in. wilgotność powietrza, ciśnienie atmosferyczne i multum innych wskaźników.

Dla zorganizowanych

Zaplanuj dzień, uporządkuj harmonogram i skup się na zadaniach. Pomogą Ci w tym – prosto z nadgarstka – apki Actions, Focus i Fantastical.

Dla fotografów

Upoluj najpiękniejsze obrazy dzięki apce Lumy, która śledzi wschody i zachody słońca, warunki oświetlenia oraz pogodę.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular25

W zasięgu
Zawsze i wszędzie.

Gdy masz Apple Watch Series 6, zawsze, w każdych okolicznościach jesteś blisko osób i spraw, na których Ci zależy. A model Cellular połączy Cię nawet wtedy, gdy nie masz przy sobie telefonu.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular26

Telefon i Wiadomości.

Dzwonisz i tekstujesz prosto z nadgarstka.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular27

Apple Pay.

Do bezpiecznych płatności wystarczy Ci zegarek.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular28

Powiadomienia.

Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, że masz spotkanie lub za długo siedzisz.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular29

Mapy.

W samochodzie lub na rowerze, na spacerze i w komunikacji miejskiej. Lekkie stuknięcia w nadgarstek – i już wiesz, że czas skręcić.

Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular30

Konfiguracja rodzinna
Cała rodzina na nadgarstku.

Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swoim iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie mają własnego iPhone’a. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się przez telefon, wiadomości tekstowe czy Walkie-Talkie. Mogą też robić inne rzeczy, na przykład słuchać muzyki, wyszukiwać apki i domykać swoje pierścienie aktywności. Są więc bardziej niezależni, a Ty nie martwisz się o bliskich, bo w każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

Wyświetlacz
Jasność1000 cd/m²
Zawsze włączony wyświetlaczTak
Typ wyświetlaczaOLED
Rozdzielczość324 x 394 px
Ekran dotykowyTak
Technologia wyświetlaczaLTPO
Zaokrąglone narożniki wyświetlaczaTak
Konstrukcja
KształtProstokątny
Rozmiar obudowy zegarka40 mm
Tworzywo części tylnejCeramika, Szkło szafirowe
Kolor obudowy zegarkaCzerwony
Materiał obudowyAluminium
Kolor paskaCzerwony
Odpinany pasekTak
Magnetyczne złącze ładowaniaTak
WodoodpornyTak
Wodoodporny do50 m
Wydajność
Radio FMNie
Obsługiwane operacyjne systemy komórkoweiOS
Zainstalowany system operacyjnywatchOS 6
Obsługiwane typy kart pamięciNieobsługiwany
Pamięć Flash32 GB
Producent procesoraApple
Model procesoraS6
Liczba rdzeni procesora2
Architektura 64-bitowaTak
Bezprzewodowy mikroukładW3
Wbudowany mikrofonTak
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowana kamera/aparatNie
Cechy
Monitor pracy sercaTak
Typ czujnika tętnaElectrical
Optyczny
AkcelerometrTak
ŻyroskopTak
Tracker aktywnościTak
SMSTak
Czujnik oświetlenia otoczeniaTak
E-mailTak
Wirtualny asystentApple Siri
Informacje dotykoweTak
Elektryczny kompasTak
WysokościomierzTak
Sieć
Połączenie z siecią komórkowąNie
GPSTak
GLONASSTak
Porty i interfejsy
Standardy Wi- Fi802.11b
802.11g
Wi-Fi 4 (802.11n)
Port USBNie
Wi-FiTak
Wersja Bluetooth5.0
Wtyk słuchawekBluetooth
Moc
Technologia bateriiLitowo-jonowa (Li-Ion)
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym18 h
Bezprzewodowe ładowanieTak
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB / A

Ocena produktu: Apple Watch Series 6 GPS, 40mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band - Regular - M00A3WB / A

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Apple Gudsen Huawei KARCHER MIO Nikon
do góry