ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W i5-13420H 15.6" FHD 60Hz 300nits AG 16GB DDR SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p Backlit Keyboard 50WHrs Win11 Misty Grey 3Y OnSite
ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W i5-13420H 15.6" FHD 60Hz 300nits AG 16GB DDR SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p Backlit Keyboard 50WHrs Win11 Misty Grey 3Y OnSite
- Przekątna ekranu: 15,6"
- Model procesora: i5-13420H
- Pamięć RAM: 16 GB
- Pojemność pamięci SSD: 512 GB
- Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Możesz być zainteresowany również:
Promocje
Opis
Biznesowy laptop do codziennej pracy
ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W to solidny laptop zaprojektowany z myślą o pracy biurowej i mobilnej. Elegancka obudowa w kolorze Misty Grey, system Windows 11 Home oraz 3-letnia gwarancja OnSite zapewniają niezawodność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania zarówno w biurze, jak i w pracy zdalnej.
Procesor Intel Core i5-13420H
Procesor Intel Core i5-13420H oferuje wysoką wydajność potrzebną do sprawnej pracy wielozadaniowej. Doskonale radzi sobie z aplikacjami biznesowymi, obsługą dokumentów, komunikacją online oraz codziennymi zadaniami wymagającymi stabilnej i szybkiej reakcji systemu.
Wyświetlacz 15,6" Full HD
Ekran o przekątnej 15,6" i rozdzielczości Full HD zapewnia czytelny i szczegółowy obraz. Jasność 300 nitów zwiększa komfort pracy, a matowa powłoka antyrefleksyjna ogranicza odbicia światła, ułatwiając korzystanie z laptopa w różnych warunkach oświetleniowych.
Pamięć DDR5 i szybki dysk SSD
16 GB pamięci RAM DDR5 umożliwia płynną pracę wielu aplikacji jednocześnie. Dysk SSD o pojemności 512 GB gwarantuje szybkie uruchamianie systemu Windows 11 Home, sprawną obsługę programów oraz wygodne przechowywanie danych i plików.
Grafika Intel UHD Graphics
Zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics zapewnia stabilną obsługę multimediów, prezentacji i codziennych zadań graficznych. To energooszczędne rozwiązanie idealne do pracy biurowej i profesjonalnego użytkowania.
Specyfikacja
| Nazwa koloru | Misty Grey |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 45% |
| Stosunek ekranu do obudowy | 87% |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model procesora | i5-13420H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| System dźwięku | Dirac |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Certyfikaty zgodności | REACH, RoHS |
| Szerokość produktu | 359,5 mm |
| Głębokość produktu | 232,2 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Waga produktu | 1,61 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | P1503CVA-S70860W |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Ubezpieczenia
Opinie
ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W i5-13420H 15.6" FHD 60Hz 300nits AG 16GB DDR SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p Backlit Keyboard 50WHrs Win11 Misty Grey 3Y OnSite
Zadaj pytanie: ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W i5-13420H 15.6" FHD 60Hz 300nits AG 16GB DDR SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p Backlit Keyboard 50WHrs Win11 Misty Grey 3Y OnSite
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
- RentPay Konsument – wynajem dla osób fizycznych
- RentPay Biznes – subskrypcja dla firm
Minimum formalności, szybki proces online.