Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda

Zwiększ swoją prywatność i bezpieczeństwo. Uzyskaj ekskluzywny 90-dniowy bezpłatny okres próbny ExpressVPN przy zakupie wybranych produktów ASUS.

Ciesz się najlepszą siecią VPN zapewniającą prywatność i bezpieczeństwo.

Od haseł po aktywność online, chroń wszystkie wrażliwe dane na swoim urządzeniu ASUS dzięki niezawodnej ochronie ExpressVPN. Kupując kwalifikujący się produkt ASUS, otrzymasz ekskluzywny 90-dniowy bezpłatny okres próbny ExpressVPN.

Jak to zrobić:

1. Kup objętą promocją produkt od ASUS w dniach 24 stycznia - 24 kwietnia 2024r.

2. Kliknij przycisk Zarejestruj i zaloguj się do swojego konta ASUS. Jeśli nie jesteś członkiem, kliknij Zarejestruj się, aby się zarejestrować i po rejestracji powrócić do strony realizacji

3. Zrób zdjęcia paragonu i etykiety produktu na pudełku. Wprowadź numer seryjny produktu (SN) i prześlij zdjęcia paragonu oraz etykiety produktu (maks. 5 MB) w formularzu realizacji.

4. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem ASUS i unikalnym łączem ExpressVPN w ciągu 3 dni roboczych, po potwierdzeniu Twoich uprawnień.

5. Kliknij link ExpressVPN, a następnie wprowadź swój adres e-mail. Wybierz „Rozpocznij teraz”, aby aktywować 90-dniowy bezpłatny okres próbny ExpressVPN.

*Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji

Produkty objęte promocją

Newsletter

Zapisz się na newsletter

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości 10 lub 50 zł!

Wymagane
* Kod rabatowy 50 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 2000 zł / Kod rabatowy 10 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 200 zł