ASUS Vivobook 15 A1502VA-BQ1021 i5-13420H 15.6'' FHD IPS 60Hz 250nits AG 16GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p 42Wh NoOS Cool Silver
ASUS Vivobook 15 A1502VA-BQ1021 i5-13420H 15.6'' FHD IPS 60Hz 250nits AG 16GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p 42Wh NoOS Cool Silver
- Przekątna ekranu: 15,6"
- Model procesora: i5-13420H
- Pamięć RAM: 16 GB
- Pojemność pamięci SSD: 512 GB
- Dedykowana karta graficzna: Nie
- Zainstalowany system operacyjny: Brak
Możesz być zainteresowany również:
Promocje
Opis
ASUS Vivobook 15 – uniwersalny laptop do codziennych zadań
ASUS Vivobook 15 A1502VA to nowoczesny i stylowy laptop, który doskonale sprawdzi się w pracy, nauce oraz codziennym użytkowaniu. Smukła obudowa w kolorze Cool Silver, wygodna klawiatura oraz solidna mobilność czynią go praktycznym wyborem do domu i biura.
Procesor Intel Core i5 – płynna i responsywna praca
Procesor Intel Core i5-13420H zapewnia wysoką wydajność w wielozadaniowej pracy, obsłudze aplikacji biurowych i codziennych programów. Nowoczesna architektura gwarantuje szybkie reakcje systemu i stabilne działanie nawet przy większym obciążeniu.
Ekran 15,6” Full HD IPS – komfort dla oczu
15,6-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD oferuje wyraźny obraz i naturalne kolory. Matowa powłoka antyodblaskowa oraz jasność 250 nitów zwiększają komfort użytkowania podczas długiej pracy i oglądania treści.
16 GB pamięci RAM i szybki dysk SSD
16 GB pamięci DDR4 umożliwia sprawną pracę wielozadaniową i płynne przełączanie się między aplikacjami. Dysk SSD o pojemności 512 GB zapewnia szybkie uruchamianie systemu, programów oraz wygodne przechowywanie danych.
Grafika Intel UHD i kamera do wideorozmów
Zintegrowana grafika Intel UHD Graphics sprawdza się w codziennych zastosowaniach i obsłudze multimediów, zapewniając energooszczędną pracę. Wbudowana kamera 720p umożliwia komfortowe prowadzenie wideokonferencji i spotkań online.
Specyfikacja
| Nazwa koloru | Cool Silver |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 45% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model procesora | i5-13420H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| System dźwięku | SonicMaster |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Typ anteny | 1x1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,42 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Szerokość produktu | 359,7 mm |
| Głębokość produktu | 232,5 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | A1502VA-BQ1021 |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Ubezpieczenia
Opinie
ASUS Vivobook 15 A1502VA-BQ1021 i5-13420H 15.6'' FHD IPS 60Hz 250nits AG 16GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p 42Wh NoOS Cool Silver
Zadaj pytanie: ASUS Vivobook 15 A1502VA-BQ1021 i5-13420H 15.6'' FHD IPS 60Hz 250nits AG 16GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p 42Wh NoOS Cool Silver
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
- RentPay Konsument – wynajem dla osób fizycznych
- RentPay Biznes – subskrypcja dla firm
Minimum formalności, szybki proces online.