BASEUS ŁADOWARKA SAMOCHODOWA CCBX-0G Z WYŚWIETLACZ
BASEUS ŁADOWARKA SAMOCHODOWA CCBX-0G Z WYŚWIETLACZ
- Kolor produktu: Szary
- Materiały: Aluminium
- Wysokość produktu: 59,5 mm
- Szerokość produktu: 34 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Baseus Armor Motorcycle Holder | Uchwyt do telefonu na rower motor skuter regulowany
Ładowarka do samochodu posiadająca dwa wyjścia USB, które zapewniają moc 24W i prąd 4.8A.
Gwarantuje bezpieczne ładowanie dowolnego urządzenia przenośnego.
Wykonana jest z trwałych materiałów PC oraz ABS, odpornych na wysokie temperatury i uszkodzenia zewnętrzne.
Kompaktowy rozmiar modelu ułatwia umieszczenie jej w zapalniczce samochodowej. Z przodu urządzenia znajduje się wskaźnik napięcia.
Materiały i technologie ochrony stosowane w ładowaniu wyeliminują prawdopodobieństwo zwarcia, przegrzania, przeładowania i wystąpienia innych niepożądanych czynników.
Parametry:
Model: Digital Display Dual USB 4.8A
Kolor: ciemny szary
Wykończenie: PC / ABS (ognioodporne)
Kompatybilność: uniwersalna
Napięcie (wejście): DC 12V-24V
Rozmiar: 34mm x 59,5 mm ; Waga: 28g
Porty: 2x USB-A
Wyjście USB1: 5V / 2.4A
Wyjście USB2: 5V / 2.4A
USB-A + USB-A = 5V / 4.8A
Moc: 24W
Certyfikaty: CE , RoHS , FC
Najważniejsze zalety:
Bezpieczne ładowanie – Natężenie rzędu 24W to gwarancja bezpiecznego odnawiania energii.
Wyświetlacz LCD informujący o parametrach ładowania i napięciu akumulatora.
Kompaktowe rozmiary.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów ognioodpornych.
Ładowarka samochodowa posiada szereg zabezpieczeń.
2 porty USB
Umożliwia ładowanie praktycznie każdego urządzenia przenośnego. Ty i Twój pasażer możecie jednocześnie ładować swoje urządzenia.
Została zaprojektowana nie tylko do telefonów z systemem Android, Apple ale również do nawigacji GPS, słuchawek, sprzętu fotograficznego, Power Banków, e-papierosów itp.
Bez względu na to jakie masz urządzenie - ciesz się efektywną pracą ładowarki.
Wyświetlacz napięcia
Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ładowarka samochodowa z woltomierzem poinformuje Cię o aktualnym stanie samochodu.
Zanim Twój samochód zostanie uruchomiony, napięcie między 12.8v-12.2v jest normalne. Po uruchomieniu samochodu prawidłowe napięcie wynosi między 14,8v-13,4v. Gdy natomiast napięcie spadnie poniżej 12V oznacza to, że powinieneś sprawdzić swój samochód.
Wykończenie
Bezpieczna, długotrwała i wygodna eksploatacja, dzięki wykonaniu ładowarki z wysokiej jakości materiałów.
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi idealnie komponuje się z większością zapalniczek samochodowych i wygodnie leży na krawędzi gniazda.
Antypoślizgowe wypustki po obu stronach gwarantują odpowiednią stabilność akcesorium, nawet na najbardziej nierównych drogach. Nie musisz się martwić, że przy większym wstrząsie sprzęt nagle wyskoczy z gniazdka.
Dodatkowo ładowarka przeszła szereg testów bezpieczeństwa i zdobyła liczne certyfikaty. Światowej klasy chipy, najnowocześniejsze układy, wyjątkowa konstrukcja i solidna dwuwarstwowa powłoka zapewniają niezawodność.
Chipset sterujący dopasowuje natężenie prądu do urządzenia chroniąc je przed uszkodzeniem.
Wiele poziomów zabezpieczeń - Przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciami, przegrzaniem, prądem przetężeniowym, krótkimi spięciami i polem elektromagnetycznym zapewnia kompletną ochronę dla akcesorium, jak i telefonu.
Specyfikacja
| Interfejs urządzenia | Zapalniczka |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Mikrofon | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor obudowy | Szary |
| Materiały | Aluminium |
| Wysokość produktu | 59,5 mm |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Zasilanie | 12 - 24 V |
| Napięcie wyjściowe | 5V/4,8A |
| Moc | 24 W |
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności., Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru., Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |