Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zarówno miłośnicy rejestrowania obrazu w pamięci kamery, jak i profesjonalni kamerzyści potrzebują wysokiej jakości sprzętu. To nie ulega absolutnie żadnym wątpliwościom. Niestety, często dzieje się tak, szczególnie podczas intensywnych godzin nagrywania, że nawet najlepszy, najnowocześniejszy sprzęt w pewnym momencie odmawia nam posłuszeństwa. Jednym słowem akumulator rozładowuje się. Wówczas mamy dwa wyjścia z tej sytuacji - albo możemy cierpliwie czekać, aż po podłączeniu do zasilacza znów naładuje się, albo zaopatrzyć się w dodatkowe baterie do kamer.

Baterie do kamer - liczy się pojemność

Jeśli na ogół pracujemy ze sprzętem wideo dużo, jeżeli za jednym razem zależy nam na pozyskaniu solidnej ilości materiału, niewątpliwie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest zakup dodatkowych baterii do kamer. Zanim w jednym ze sklepów elektronicznych chwycimy za pierwsze lepsze akumulatorki, warto jednak sprawdzić ich model, porównać zastosowane ogniwa, a przede wszystkim pojemność, a także wytrzymałość.

Filtry

Napięcie

Ilość produktów: 2

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

DJI Kingston MIO Panasonic SanDisk Sony Toshiba
do góry