Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

SKLEP MARKI ARANŻACJE
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%

Filtry

Cena
Awaria baterii w komputerze mobilnym sprawia, że urządzenie w ogromnej mierze traci na swojej funkcjonalności. Co więcej, wykonywanie wielu codziennych prac z nim związanych staje się niemożliwe lub bardzo utrudnione. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest nowa bateria do laptopa. Chcąc znaleźć odpowiedni model, należy kierować się pojemnością, napięciem oraz oryginalnym oznaczeniem. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że sprzęty do siebie pasują.

Najlepsze baterie do laptopów - co oferuje nasz sklep?W ofercie można znaleźć baterie kompatybilne z laptopami wszystkich najpopularniejszych marek, takich jak HP, Asus, Acer, Toshiba, Lenovo oraz Dell. Dostępne są modele z różną pojemnością baterii, napięciem i technologią - litowo-jonową lub litowo-polimerową. Nasze produkty to wysokiej jakości zamienniki, które są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Oryginalne baterie, tak jak każde inne urządzenie mają swoją określoną żywotność i wraz z eksploatacją laptopa, zaczynają stopniowo tracić na pojemności i sprawności, co bezpośrednio przekłada się na czas pracy. Gdy korzystanie z komputera będzie możliwe wyłącznie w sytuacji podłączenia zasilacza, to wyraźny znak, że potrzebna jest nowa bateria do laptopa.

Oznaczenia dotyczące akumulatora znajdują się na umieszczonej na jego powierzchni naklejce. Należy zatem wyjąć baterię z komputera i odszukać kod będący konfiguracją różnych liter i cyfr. Na naklejce znajduje się także informacja o napięciu i pojemności. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Baterie do laptopów

Ilość produktów: 0

Popularność

Brak produktów spełniających podane kryteria

Popularność

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Dell HP Huawei Lenovo TP-Link Trust
do góry