Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Bezprzewodowy monitor domu Philips M100A / 12

0 | Opinie: 0

Bezprzewodowy monitor domu Philips M100A/12 Bezprzewodowy monitor domu Philips M100A/12
Specyfikacja - Bezprzewodowy monitor domu Philips M100A/12
Typ przetwornikaCMOS
InterfejsyMini USB
Kolor głównyBiały
Gwarancja24 miesiące

Opis - Bezprzewodowy monitor domu Philips M100A/12

Obsługa sieci Wi-Fi pozwala na umieszczenie monitora w dowolnym miejscu w domu

Bezprzewodowy monitor domu In.Sight wykorzystuje sieć Wi-Fi do przesyłania obrazu i dźwięku na żywo do smartfona lub tabletu z monitora, który można zainstalować w dowolnym miejscu.

Natychmiastowy monitoring ze smartfona lub tabletu

Za pośrednictwem łączności Edge, 3G i sieci bezprzewodowych po skonfigurowaniu bezprzewodowego monitora domu In.Sight w sieci lokalnej można błyskawicznie uzyskać dostęp do strumienia wideo, korzystając ze smartfona lub tabletu w dowolnym miejscu na świecie. Nie ma ograniczeń dotyczących miejsc i sposobów oglądania obrazu.

Aplikacja dla systemu Android umożliwia prostą obsługę

Bezprzewodowy monitor domu In.Sight firmy Philips to najnowocześniejsze, oparte na aplikacjach, bezprzewodowe urządzenie, dzięki któremu — będąc w dowolnym miejscu na świecie — można zobaczyć i usłyszeć to, co dzieje się w domu. Całkowicie bezpłatną aplikację można pobrać ze sklepu App Store bezpośrednio ze smartfona lub tabletu.

Szybka i łatwa konfiguracja przy użyciu kodu QR

Szybka i łatwa konfiguracja umożliwia sparowanie bezprzewodowego monitora domu In.Sight ze smartfonem lub tabletem. Wystarczy umieścić kod QR przed obiektywem monitora, aby aktywować aplikację In.Sight. Monitor będzie gotowy do użytku, gdy wskaźnik zacznie świecić na zielono.

Możliwość podłączenia 16 monitorów za pomocą jednej aplikacji w smartfonie

Dzięki jednej aplikacji można korzystać nawet z 16 bezprzewodowych monitorów domu Philips In.Sight. Umieść dowolną liczbę monitorów w dowolnym miejscu.

Magnetyczna podstawa zapewnia łatwą regulację kierunku, w który jest zwrócony monitor

Bezprzewodowy monitor domu Philips In.Sight ma magnetyczną podstawę, która podtrzymuje monitor, umożliwiając regulowanie i obracanie pod dowolnym kątem.

Dodatkowy uchwyt ścienny umożliwia umieszczenie monitora w najlepszym miejscu

Bezprzewodowy monitor domu In.Sight jest wyposażony w uchwyt do montażu na ścianie. Pozwala on łatwo przymocować monitor do dowolnej ściany lub sufitu. Sama podstawa jest obrotowa, dzięki czemu po zamontowaniu bezprzewodowego monitora domu In.Sight można nadal korygować jego ustawienie.

Szyfrowana bezpośrednia łączność sieciowa zapewnia bezpieczne połączenie

Bezprzewodowy monitor domu In.Sight firmy Philips wykorzystuje szyfrowanie o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które zapewnia zachowanie prywatności. Przy każdym połączeniu bezprzewodowy monitor domu In.Sight korzysta z unikalnego klucza szyfrowania.

Wbudowana technologia wykrywania hałasu i ruchu

Przewidzenie przyszłości jest niemożliwe. Bezprzewodowy monitor domu In.Sight umożliwia wykrywanie hałasu i ruchu. Otrzymasz informację o każdym wykryciu hałasu i ruchu.

Alarmy są przesyłane do telefonu, gdy monitor wykryje hałas lub ruch

Powiadomienia typu push są automatycznie przesyłane do smartfonu lub tabletu, gdy monitor wykryje hałas lub ruch.

Nagrania są przesyłane na prywatne konto Dropbox

Monitor automatycznie nagrywa zdarzenia, które są prowokowane hałasem lub ruchem. Oprócz tego można ręcznie nagrywać zdarzenia, a nawet robić zdjęcia. Nagrania są przesyłane na prywatne konto Dropbox użytkownika.

Opinie - Bezprzewodowy monitor domu Philips M100A / 12

Ocena produktu: Bezprzewodowy monitor domu Philips M100A / 12

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Alcatel ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link
do góry