Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

BitDefender Antivirus for Mac 3 stan / 24m - BDAM-N-2Y-3D

0 | Opinie: 0

BitDefender Antivirus for Mac 3 stan/24m - BDAM-N-2Y-3D
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka w 24h
Specyfikacja - BitDefender Antivirus for Mac 3 stan/24m - BDAM-N-2Y-3D
Typ oprogramowaniaAntywirusowe i zabezpieczające
Typ DRMPlatforma producenta
Minimalne wymagania sprzętoweDostęp do Internetu
Pamięć RAM 1 GB
Mac OS X
Wolne miejsce 400 MB
Rodzaj wydaniaWersja cyfrowa
Dodatkowe informacjeOchrona antywirusowa
Licencja na trzy stanowiska
Zapora sieciowa

Opis - BitDefender Antivirus for Mac 3 stan/24m - BDAM-N-2Y-3D

Ciągłe aktualizowanie

Bitdefender Antivirus for Mac 2018 został stworzony, aby chronić Cię przed najbardziej zaawansowanymi cyber-zagrożeniami na świecie. Wszystkie produkty Bitdefender podlegają ciągłym aktualizacjom, które wzbogacają je o nowe funkcje, ulepszają i upraszczają instalowanie rozwiązań Bitdefender.

Stała ochrona

Nasza usługa stałej ochrony oszczędza Twój czas i wysiłek oraz zmniejsza ryzyko infekcji dzięki automatycznemu odnowieniu subskrypcji. Jest to bezproblemowy sposób na wyeliminowanie ewentualnych problemów z wygaśnięciem ochrony między okresami subskrypcji. Dzięki temu rozwiązaniu możesz być spokojny, bo Twoje urządzenia, pliki i Twoja tożsamość są pod stałą ochroną.

MAC

Ochrona Komputera

Wydajność Oprogramowania

Prywatność Użytkownika

Time Machine Protection

Tworzenie kopii zapasowych z Time Machine pomoże Ci uchronić się przed atakami ransomware – niezwykle groźnym złośliwym oprogramowaniem, które szyfruje Twoje cenne pliki takie jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty, sprawiając, że stają się one bezużyteczne. Dzięki Time Machine możesz przywrócić swoje pliki bez konieczności płacenia okupu. Z Time Machine Protection masz przewagę nad złośliwym oprogramowaniem, które będzie chciało zaszyfrować lub zniszczyć Twoje kopie zapasowe.

Ochrona Oparta na Chmurze 24/7

Dzięki stałym aktualizacjom Bitdefender jest zawsze na bieżąco z nowymi zagrożeniami pojawiającymi się w Internecie. Używamy niesamowicie zaawansowanych technologii opartych na chmurze, aby wykryć oraz wyeliminować zagrożenia, niezależnie od miejsca, z którego pochodzą. Zapewniamy Ci natychmiastową ochronę. Bitdefender wykonuje całą ciężką pracę w chmurze, nie spowalniając w ten sposób działania Twojego systemu.

Bezpieczne Przeglądanie

Bitdefender zapewnia ochronę przeglądania, w tym zakupów i bankowości online. Może również odfiltrować nieodpowiednie treści. Dzięki automatycznej ochronie nasz system sztucznej inteligencji skanuje linki jeszcze zanim je otworzysz.

Opinie

Ocena produktu: BitDefender Antivirus for Mac 3 stan / 24m - BDAM-N-2Y-3D

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Dell G DATA HP Lenovo Microsoft
do góry