BIURKO PORTO PRAWE BIAŁE
- Wysokość produktu: 755 mm
- Szerokość produktu: 985 mm
- Głębokość produktu: 510 mm
Biurko Porto Prawe to doskonały wybór zarówno do domowego pokoju, jak i do biura, idealnie łącząc funkcjonalność z nowoczesnym designem. Dzięki swojej praktycznej konstrukcji i eleganckiemu wyglądowi, biurko stanowi doskonałą bazę do codziennej pracy. Sprawdzi się zarówno w przestronnych gabinetach, jak i w niewielkich pomieszczeniach, gdzie liczy się optymalizacja przestrzeni.
Pojemna szuflada po prawej stronie.
Fronty bez uchwytów.
Za drzwiami szafka do przechowywania.
Wysuwana półka na klawiaturę.
Dodatkowa półka nad szufladą.
Idealne miejsce na laptopa.
Prosta i nowoczesna konstrukcja tworzy komfortową przestrzeń do pracy.
Łatwy montaż.
Polski producent.
Głębokość: 51 cm
Szerokość: 98,5 cm
Wysokość: 75,5 cm
Płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm.
Szuflada – na prowadnicach rolkowych to gwarancja wygodnego, a przede wszystkim bezpiecznego użytkowania.
Powierzchnię biurka można łatwo utrzymać w czystości, wystarczy miękka szmatka. Unikaj silnych środków chemicznych, aby zachować nienaganny wygląd mebla na lata.
Instrukcja montażu wraz z kompletem akcesoriów – szybki i prosty montaż, który pozwala cieszyć się nowym meblem w krótkim czasie.
Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.
| Model | Biurko |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor ramy | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro, Biuro |
| Półka na klawiaturę | Tak |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Ilość szuflad | 1 |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Wymagany montaż | Tak |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Uchwyty | Nie |
| Kraj produkcji | Polska |
| Typ prowadnicy szuflady | Prowadnice rolkowe |
| Koła transportowe | Nie |
| Wysokość produktu | 755 mm |
| Szerokość produktu | 985 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1, Biurko x 1 |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją., Nie przeciążaj szuflad, aby uniknąć uszkodzenia lub zniszczenia., Unikaj przeciążenia biurka., Używaj na stabilnej powierzchni., Zachowaj ostrożność podczas montażu. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |