Blender bezprzewodowy Westinghouse 300ml
- Model: Blender bezprzewodowy
- Kolor produktu: Granatowy
- Moc: 50 W
- Pojemność miski: 0,3 l
- Waga produktu: 380 g
Ciesz się ulubionymi koktajlami, smoothie i napojami gdziekolwiek jesteś dzięki bezprzewodowemu blenderowi Westinghouse 300 ml. Kompaktowy, lekki i wygodny w użyciu – idealny do domu, pracy, na siłownię czy w podróży.
Dzięki wbudowanemu akumulatorowi blender działa bezprzewodowo, co pozwala przygotować napój w dowolnym miejscu. Wystarczy naładować urządzenie i cieszyć się świeżym smoothie zawsze wtedy, gdy masz na nie ochotę.
Pojemność 300 ml sprawia, że blender świetnie nadaje się do przygotowania jednej porcji smoothie, koktajlu owocowego, shake’a proteinowego czy napoju warzywnego.
Wyposażony w moc 50W, blender Westinghouse zapewnia efektywne miksowanie oraz przygotowywanie ulubionych napojów. Prosta obsługa z jedną prędkością sprawia, że każdy może z łatwością korzystać z tego urządzenia. Wydajna bateria sprawia, że nawet po po 2–3 godzinach ładowania wykonasz nawet 6–10 cykli blendowania, idealnych na cały dzień aktywności.
Blender oferuje szereg funkcji, które umożliwiają kruszenie lodu, mielenie, mieszanie, miksowanie oraz rozdrabnianie składników. Dzięki temu możesz przygotować różnorodne napoje, od orzeźwiających smoothie po zdrowe koktajle białkowe.
| Model | Blender bezprzewodowy |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Moc | 50 W |
| Liczba poziomów mocy | 1 |
| Funkcja kruszenia lodu | Tak |
| Funkcja mielenia | Tak |
| Funkcja mieszania | Tak |
| Funkcja miksowania | Tak |
| Funkcja rozdrabniania | Tak |
| Czas pracy | 6–10 cykli blendowania |
| Pojemność miski | 0,3 l |
| Materiał wykonania kielicha | Tworzywo sztuczne |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 184 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Blokada bezpieczeństwa | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Westinghouse Homeware (HK) Co. |
| Kraj | Hong Kong |
| Adres | 905-907, 9th Floor, Tower 1, Cheung Sha Wan Plaza, 833 Cheung Sha Wan Road, Lai Chi Kok, Kowloon |
| Miasto | Hong Kong |
| Telefon | +852 2251 1000 |
| Nazwa | COMTEL GROUP sp. z o.o. sp.k. |
| Kraj | Polska |
| Adres | Wola Dębińska 572 |
| Kod pocztowy | 32-852 |
| Miasto | Dębno |
| bok@noveen.pl | |
| Telefon | 14 68 63 790 |