BLOW ŁADOWARKA SIECIOWA GNIAZDO USB-CX4 PD 100W GAN CZARNA
110,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Moc maksymalna: 100 W
Specyfikacja
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu C | 4 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 4 |
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Zasada działania | Kontakt |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Kolor produktu | Biały |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Napięcie | 200 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Moc maksymalna | 100 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Moc wyjściowa portu 1 | 65 W |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3,25 A |
| Waga produktu | 0,95 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
BLOW ŁADOWARKA SIECIOWA GNIAZDO USB-CX4 PD 100W GAN CZARNA
Trwa wczytywanie...