BLOW MYJKA PAROWA PURE STEAM
328,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 9,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
9,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
9,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Model: Przenośna myjka parowa
- Pojemność: 0,35 l
- Moc: 1050 W
- Para pod ciśnieniem: 3,2 bar
- Końcówka do czyszczenia okien: Tak
- Waga produktu: 1,76 kg
Specyfikacja
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Pojemność | 0,35 l |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Moc | 1050 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Para pod ciśnieniem | 3,2 bar |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Czas nagrzewania | 2 min |
| Temperatura (maks) | 130 °C |
| Czyszczenie powierzchni | Urządzenia kuchenne, Ściany, Fugi, Płytki, Tapicerka, Szkło, Podłoga, Płytki |
| Końcówka do czyszczenia okien | Tak |
| Lejek | Tak |
| Miarka | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
| Dysza powierzchniowa | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Rurka przedłużająca | Tak |
| Waga produktu | 1,76 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ostrzeżenia | Używać tylko zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka poparzenia., Nigdy nie kierować strumienia pary bezpośrednio na ludzi, zwierzęta ani przedmioty podatne na uszkodzenia przez parę., Podczas napełniania zbiornika wodą upewnić się, że urządzenie jest wyłączone i ostudzone. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 44-750# |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
BLOW MYJKA PAROWA PURE STEAM
Trwa wczytywanie...