BLOW POWER BANK 10000MAH CZARNY PB10A
36,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 2
- Kolor produktu: Czarny
- Rodzaj baterii: Polimerowa
- Pojemność baterii: 10000 mAh
- Napięcie baterii: 3,7 V
Specyfikacja
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kształt | Prostokątny |
| Źródło ładowania | Micro USB |
| Rodzaj baterii | Polimerowa |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 37 Wh |
| Liczba cykli ładowania | 1000 |
| Czas ładowania baterii (USB) | 5 h |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wejściowy | 2.1 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 22,5 W |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 2,1 A |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 2,1 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania, Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie, Krótkie spięcie |
| interfejs wejścia | Micro-USB |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Złącze USB Typ-C | Nie |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 1,5 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB Type C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego., Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
BLOW POWER BANK 10000MAH CZARNY PB10A
Trwa wczytywanie...