Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 178,88 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Sprzątanie Chemia gospodarcza BRYZA 4w1 proszek Biały 3,575kg / 55 prań

BRYZA 4w1 proszek Biały 3,575kg / 55 prań

BRYZA 4W1 PROSZEK BIAŁY-01.jpg
BRYZA 4W1 PROSZEK BIAŁY-01.jpg

BRYZA 4w1 proszek Biały 3,575kg / 55 prań

Producent:  Bryza
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Proszek do prania Bryza 4w1 do białego 3,575 kg — niezawodna skuteczność i wyjątkowa świeżość

Sprawdź dogłębne czyszczenie innowacyjnego proszku do prania Bryza 4w1. Produkt przeznaczony jest do białych tkanin. Proszek do prania Bryza skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia niezależnie od rodzaju materiału. Produkt doskonale spełni swoje zadanie także w 30 stopniach Celsjusza. Poznaj już teraz wyjątkowy zapach, który uwalnia się w czasie prania. Ten niezwykły aromat utrzymuje się na ubraniach nawet kilka dni, dzięki czemu na dłużej zachowują one świeżość.

Specyfikacja

Model Pralka
Materiał Proszek
Ilość 3,575 kg
Liczba cykli 55
Przeznaczenie Do białego
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

BRYZA 4w1 proszek Biały 3,575kg / 55 prań

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: BRYZA 4w1 proszek Biały 3,575kg / 55 prań

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.