Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007 BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007 BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007 BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007 BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007 BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007 BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007

BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007


#BT21 Interactive Toy Cooky

POZNAJ BT21!

Pochodzący z planety BT, Książę TATA marzy o szerzeniu miłości w całej galaktyce. Wiedząc, że przeznaczenie jest na wyciągnięcie ręki, TATA wzywa VAN robota-strażnika, aby przygotował się do międzygwiezdnej podróży na Ziemię. Krótko po przybyciu książę stwierdza, że najskuteczniejszym sposobem na zdobycie serc ziemian jest stanie się super, nie... czymś znacznie bardziej ambitnym - UNIVERSTAR. Zdając sobie sprawę z tego, że wspólny wysiłek jest kluczowy, TATA i VAN rozpoczynają poszukiwania podobnych do siebie, którzy mogą sprawić, aby ten sen stał się prawdziwy. Wkrótce odnajdują szczęściu nowych towarzyszy: KOYA, RJ SHOOKY, MANG, CHIMMY oraz COOKY. Wspólnie marzą o tym aby stać się największą sensacją popkultury, jaką kiedykolwiek doświadczyła nasza galaktyka. BT21.

#BT21 Interactive Toy Cooky

BT21 x BTS - COOKY - ZABAWKA INTERAKTYWNA

Tańczę w rytm muzyki aby cię pocieszyć! - Odważny o wielkim sercu! Nie daj się zwieść zadziornemu wyglądowi COOKY. COOKY jest zawsze pełne serca i niekończącej się energii. COOKY jest tym przyjacielem na podstawie zawsze możesz liczyć.

Odważny o wielkim sercu COOCKY

Nie daj się zwieść zadziornemu wyglądowi COOKY. COOKY jest zawsze pełne serca i niekończącej się energii. COOKY jest tym przyjacielem na podstawie zawsze możesz liczyć. #unbalanced #eyebrows #loyal #imaginarymuscles #wisecracker

#BT21 Interactive Toy Cooky

BTS x BT21

Zamiast tworzyć kolejno postaci jedynie na podstawie wyglądu artystów, BT21 składa się z 8 różnych uroczych postaci stworzonych przez członków BTS, w których wszyscy aktywnie uczestniczyli w całym procesie ich kreowania, od rysowania szkiców aż po opracowanie.

KONCEPCJA

BTS, jako pierwsi artyści, który dołączyli do projektu „FRIENDS CREATORS”, są twórcami, którzy pokazują związek w kategoriach globalnych słów kluczowych LINE FRIENDS: Global, Millennials and Trending. BTS mają dużą popularność i silny wpływ na świat, oraz są świetnym opowiadaczami historii naszych czasów...

ZBIERZ CAŁĄ KOLEKCJĘ UROCZYCH POSTACI BT21!

#BT21 Interactive Toy Cooky
#BT21 Interactive Toy Cooky
#BT21 Interactive Toy Cooky
#BT21 Interactive Toy Cooky

UNIVERSTAR BT21

to pierwszy projekt przy współpracy LINE FRIENDS CREATORS oraz BTS stworzony 26 września 2017 roku. BT21 to pomysł wymyślony przez Si-Hyun Bang po tym, jak album Love Yourself: Her pozostaje w pierwszej 20 Billboard 200 cztery tygodnie po wydaniu . Przy projektowaniu wszystkich postaci inspirowano się rysunkami stworzonymi przez siedmiu członków BTS, dzięki czemu każdy ma swój odpowiednik, a ostatnia postać kosmicznego robota Van reprezentuje zespół i jego fandom, ARMI.
Cechy
Kolor produktuWielobarwność
Zalecany wiek (min)8 rok/lata
PłećChłopak, dziewczyna
Ilość zabawek figurek1 szt.
Minimalna ilość graczy1
Waga i rozmiary
Szerokość produktu160 mm
Głębokość produktu50 mm
Wysokość produktu220 mm
Bateria
Liczba baterii3
Rodzaj bateriiLR44
Dane opakowania
Rodzaj opakowaniaSkrzynka
Zawartość opakowania
Ilość1
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007

Ocena produktu: BT21 Interactive Toy Cooky - BT219007

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Apple Blaupunkt GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon Trust
do góry