Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
BT21 Interactive Toy Mang - BT219011 BT21 Interactive Toy Mang - BT219011 BT21 Interactive Toy Mang - BT219011 BT21 Interactive Toy Mang - BT219011 BT21 Interactive Toy Mang - BT219011 BT21 Interactive Toy Mang - BT219011 BT21 Interactive Toy Mang - BT219011

BT21 Interactive Toy Mang - BT219011

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - BT21 Interactive Toy Mang - BT219011


#BT21 Interactive Toy Mang

POZNAJ BT21!

Pochodzący z planety BT, Książę TATA marzy o szerzeniu miłości w całej galaktyce. Wiedząc, że przeznaczenie jest na wyciągnięcie ręki, TATA wzywa VAN robota-strażnika, aby przygotował się do międzygwiezdnej podróży na Ziemię. Krótko po przybyciu książę stwierdza, że najskuteczniejszym sposobem na zdobycie serc ziemian jest stanie się super, nie... czymś znacznie bardziej ambitnym - UNIVERSTAR. Zdając sobie sprawę z tego, że wspólny wysiłek jest kluczowy, TATA i VAN rozpoczynają poszukiwania podobnych do siebie, którzy mogą sprawić, aby ten sen stał się prawdziwy. Wkrótce odnajdują szczęściu nowych towarzyszy: KOYA, RJ SHOOKY, MANG, CHIMMY oraz COOKY. Wspólnie marzą o tym aby stać się największą sensacją popkultury, jaką kiedykolwiek doświadczyła nasza galaktyka. BT21.

BT21 x BTS - MANG - ZABAWKA INTERAKTYWNA

Tańczę gdy tylko tego potrzebujesz! - Tajemniczy tancerz! Taniec płynie w żyłach MANG. Gdziekolwiek jest muzyka, tam MANG wykonuje jakieś fajne ruchy taneczne. Ukryta pod maską prawdziwa tożsamość MANG pozostaje tajemnicą.

Tajemniczy tancerz - MANG

Taniec płynie w żyłach MANG. Gdziekolwiek jest muzyka, tam MANG wykonuje jakieś fajne ruchy taneczne. Ukryta pod maską prawdziwa tożsamość MANG pozostaje tajemnicą. #heartshapednose #mask #mystery #bestdancer

#BT21 Interactive Toy Mang

BTS x BT21

Zamiast tworzyć kolejno postaci jedynie na podstawie wyglądu artystów, BT21 składa się z 8 różnych uroczych postaci stworzonych przez członków BTS, w których wszyscy aktywnie uczestniczyli w całym procesie ich kreowania, od rysowania szkiców aż po opracowanie.

KONCEPCJA

BTS, jako pierwsi artyści, który dołączyli do projektu „FRIENDS CREATORS”, są twórcami, którzy pokazują związek w kategoriach globalnych słów kluczowych LINE FRIENDS: Global, Millennials and Trending. BTS mają dużą popularność i silny wpływ na świat, oraz są świetnym opowiadaczami historii naszych czasów...

ZBIERZ CAŁĄ KOLEKCJĘ UROCZYCH POSTACI BT21!

#BT21 Interactive Toy Mang
#BT21 Interactive Toy Mang
#BT21 Interactive Toy Mang
#BT21 Interactive Toy Mang

UNIVERSTAR BT21

to pierwszy projekt przy współpracy LINE FRIENDS CREATORS oraz BTS stworzony 26 września 2017 roku. BT21 to pomysł wymyślony przez Si-Hyun Bang po tym, jak album Love Yourself: Her pozostaje w pierwszej 20 Billboard 200 cztery tygodnie po wydaniu . Przy projektowaniu wszystkich postaci inspirowano się rysunkami stworzonymi przez siedmiu członków BTS, dzięki czemu każdy ma swój odpowiednik, a ostatnia postać kosmicznego robota Van reprezentuje zespół i jego fandom, ARMI.
Cechy
Kolor produktuWielobarwność
Rodzaj zwierzątKucyk
Zalecany wiek (min)8 rok/lata
PłećChłopak, dziewczyna
Ilość zabawek figurek1 szt.
Minimalna ilość graczy1
Waga i rozmiary
Szerokość produktu160 mm
Głębokość produktu50 mm
Wysokość produktu220 mm
Zawartość opakowania
Ilość1
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - BT21 Interactive Toy Mang - BT219011

Ocena produktu: BT21 Interactive Toy Mang - BT219011

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Apple Blaupunkt GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon Trust
do góry