Butelka termiczna Kambukka Elton Insulated 600ml, Chalk White
150,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Biały
- Odporność na przeciekanie: Tak
- Podtrzymywanie gorąca: 10 godzin
Wybierz swój wariant:
Kolor produktu
Możesz być zainteresowany również:
-
Butelka termiczna Kambukka Elton Insulated 750ml Nightfall 3.0
132,30 zł -
Kubek termiczny Kambukka Etna 300ml, Breezy Blue
129,00 zł -
Kubek termiczny Kambukka Etna 300ml, Cherry Lacquer
119,00 zł -
Butelka filtrująca Brita Active + 5 filtrów MicroDisc (pastelowa zieleń)
89,00 zł -
Butelka filtrująca Brita Active + 5 filtrów MicroDisc (pastelowy błękit)
89,00 zł -
Butelka filtrująca Brita Active błękit 2 dyski
49,00 zł
Opis
Kambukka Elton Insulated Chalk White - butelka termiczna, 600 ml
Szczelna butelka termiczna z nakrętką 3w1 oraz systemem łatwego czyszczenia. Elton Insulated świetnie nada się do samochodu, szkoły, pracy, czy podczas długich spacerów.
Butelka utrzymuje temperaturę napoi ciepłych do 9 godzin, a zimnych do 18 godzin. Została stworzona z niezwykłą dbałością o detale. Cechuje ją estetyczne, ciekawe wzornictwo i wysoka jakość wykonania.
Elton Insulated jest wykonana z izolowanej próżniowo stali nierdzewnej 18/8 oraz nie zawiera szkodliwego BPA.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kolor produktu | Biały |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Typ produktu | Kubek termiczny |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Podtrzymywanie gorąca | 10 godzin |
| Czas utrzymania chłodzenia | 22 h |
| Pojemność | 600 ml |
| Średnica | 7,1 cm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie stosować do gorących, wybuchowych lub trujących płynów., Zachować ostrożność przy nalewaniu wrzątku, może powodować oparzenia., Produkt nie jest przeznaczony do przechowywania substancji niebezpiecznych ani chemikaliów. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Butelka termiczna Kambukka Elton Insulated 600ml, Chalk White
Trwa wczytywanie...