Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Zdrowie i Uroda Urządzenia kosmetyczne Masażery Buty kompresyjne Therabody RecoveryAir Pro rozm. L - urządzenie do masażu limfatycznego

Buty kompresyjne Therabody RecoveryAir Pro rozm. L - urządzenie do masażu limfatycznego

74530390|1|ProductImage|2023-04-22 19:51:26
74530395|6|ProductImage|2023-04-22 19:51:52
74530394|5|ProductImage|2023-04-22 19:51:48
74530393|4|ProductImage|2023-04-22 19:51:43
74530392|3|ProductImage|2023-04-22 19:51:37
74530391|2|ProductImage|2023-04-22 19:51:32
74530390|1|ProductImage|2023-04-22 19:51:26
74530395|6|ProductImage|2023-04-22 19:51:52
74530394|5|ProductImage|2023-04-22 19:51:48
74530393|4|ProductImage|2023-04-22 19:51:43
74530392|3|ProductImage|2023-04-22 19:51:37
74530391|2|ProductImage|2023-04-22 19:51:32

Buty kompresyjne Therabody RecoveryAir Pro rozm. L - urządzenie do masażu limfatycznego

Producent:  Therabody
5 899,00 zł
Oczekiwany czas wysyłki: 3-5 dni
Ekspresowa dostawa! 99% zamówień dostarczamy następnego dnia! *
Kup teraz, zapłać za 30 dni z PayPo
Produkt Dostępny
Dostawa już od 25,90 zł
Orlen paczka w ruchu
25,90 zł
Przesyłka kurierska
25,90 zł
Odbiór w salonie Sferis
Bezpłatnie
Odbiór w punkcie UPS AP
25,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
25,90 zł
DPD Today Warszawa
29,90 zł
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay

Opis

BUTY KOMPRESYJNE THERABODY RECOVERYAIR PRO ROZM.L

Zaawansowany i w pełni konfigurowalny aparat do drenażu limfatycznego, który umożliwia precyzyjną kontrolę nad zabiegiem. Regeneruj się szybciej i skuteczniej dzięki technologii o klinicznie potwierdzonej skuteczności. Presoterapia poprawia krążenie krwi i limfy, zmniejsza ból oraz uczucie zmęczenia. System RecoveryAir PRO polecany jest do użytku profesjonalnego – w sporcie zawodowym, rehabilitacji oraz medycynie estetycznej i kosmetologii. Jeżeli szukasz urządzenia do użytku domowego, polecamy podstawowy model RecoveryAir Prime.

RecoveryAir PRO nowej generacji – regeneruj się szybciej i skuteczniej

Czas na rewolucję – poznaj nową generację systemu do kompresji pneumatycznej RecoveryAir PRO od Therabody.

RecoveryAir PRO to profesjonalny i w pełni konfigurowalny system do kompresji pneumatycznej, dzięki któremu w prosty i bezpieczny sposób wykonasz masaż limfatyczny.
Przejmij kontrolę nad swoją sesją regeneracji i dostosuj parametry zabiegu do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z 1 z 4, predefiniowanych programów lub samodzielnie wybierz poziom ciśnienia, obszar zabiegu czy tryb napełniania komór powietrznych.

Dzięki łączności przy pomocy Bluetooth system możesz obsługiwać za pomocą dedykowanej aplikacji Therabody. Pozwoli Ci ona także śledzić przebieg zabiegu i zapisywać indywidualne ustawienia.

Zestaw RecoveryAir PRO składa się z aparatu do drenażu limfatycznego i kompletu mankietów na kończyny dolne. Wewnątrz każdego z nich znajdują się 4 nachodzące na siebie komory powietrzne. Taka konstrukcja zapewnia płynny przepływ powietrza, bez przewężeń i tzw. ”efektu balonowania ”, a dzięki temu bezpieczny i skuteczny przebieg terapii.

Po uruchomieniu mankiety stopniowo wypełniają się powietrzem, od dołu do góry – uciskają ciało od stóp w kierunku serca. Masaż limfatyczny usprawnia krążenie, przez co poprawia przepływ krwi i limfy, usuwa obrzęki i zastoje, a także redukuje ból i uczucie zmęczenia mięśni. Unikatowa technologia FastFlush™ umożliwia przeprowadzenie pełnego cyklu napełnienia i opróżnienia powietrza w ciągu zaledwie 60 sekund, czyli 2–3 razy szybciej niż w konkurencyjnych urządzeniach do presoterapii. Dzięki temu RecoveryAir PRO zapewnia bardziej efektywną i szybką regenerację.

Jak wskazują badania, mechaniczny drenaż limfatyczny jest bardziej skuteczny od manualnego. Jedna sesja regeneracyjna zastępuje nawet 48 godzinom odpoczynku, stąd regularne korzystanie z zabiegów przynosi konkretne korzyści zdrowotne.

Najważniejsze cechy aparatu do drenażu limfatycznego RecoveryAir PRO:

PRECYZYJNA KONTROLA UCISKU

Urządzenie do masażu limfatycznego nóg RecoveryAir PRO pozwala na precyzyjną regulację poziomu ciśnienia podczas sesji regeneracyjnej oraz pełną kontrolę nad przebiegiem zabiegu. Technologia TruGrade™ zastosowana w RecoveryAir PRO pozwala regulować ciśnienie w każdej komorze niezależnie. Dzięki temu bez problemu dopasujesz protokół regeneracyjny do swoich potrzeb.
dzenie do masażu limfatycznego nóg RecoveryAir PRO pozwala na precyzyjną regulację poziomu ciśnienia podczas sesji regeneracyjnej oraz pełną kontrolę nad przebiegiem zabiegu. Technologia TruGrade™ zastosowana w RecoveryAir PRO pozwala regulować ciśnienie w każdej komorze niezależnie. Dzięki temu bez problemu dopasujesz protokół regeneracyjny do swoich potrzeb.

PREDEFINIOWANE PROGRAMY ZE WSKAZÓWKAMI

Skorzystaj z rekomendowanych programów terapii i wskazówek do sesji regeneracji w Therabody app. RecoveryAir PRO oferuje 4 gotowe programy, które możesz dowolnie konfigurować w zależności od celu terapeutycznego.


Recover – regeneracja po wysiłku fizycznym w trybie sekwencyjnym (kompresja rozpoczyna się od podstawy leczonego obszaru i płynnie postępuje ku górzę, po czym całkowicie zwalnia ucisk)

Warm up – rozgrzewka przed treningiem w trybie sekwencyjnym

Isolation – tryb ISO (izolowany): kompresja na mniejszym obszarze, tylko w 2 wybranych komorach mankietu (dalsze, środkowe, bliższe)

Interval – okresowa terapia z zaprogramowanym czasem działania (w trybie sekwencyjnym) i przerwy, które naprzemiennie się przeplatają (łącznie przez maksimum 8 godzin).

TRYB PRO DLA PEŁNEJ PERSONALIZACJI

Korzystaj z aplikacji Therabody, aby dopasować parametry zabiegu do Twoich indywidualnych potrzeb. Manualny tryb PRO pozwala określić czas trwania zabiegu, poziom ciśnienia (regulowany z dokładnością do 5 mmHg), tryb cyklu napełnienia powietrzem czy strefę zabiegu.

4 UNIKATOWE SCHEMATY CYKLU NAPEŁNIENIA POWIETRZEM

Osiągaj lepsze efekty terapeutyczne dzięki zastosowaniu odpowiedniego trybu cyklu napełnienia powietrzem. RecoveryAir PRO pozwala na zastosowanie 1 z 4 unikatowych schematów kompresji:

Sequential (sekwencyjny): płynny przepływ powietrza przez wszystkie komory, od dołu do góry mankietu

ISO (tryb izolowany): ucisk jedynie w obszarze wybranych komór kompresyjnych

Wave (tryb fali): rozpoczyna się od najniższej komory, a po napełnieniu kolejnej poprzednia jest opróżniana, przez co ucisk obejmuje jedynie niewielki obszar kończyny

Flow (tryb przepływu): o postępującym trybie sekwencji, z możliwością regulacji (od wypełnienia 1 do 4 komór).

LEPSZE KRĄŻENIE KRWI I LIMFY

Mankiety napełniają się powietrzem stopniowo, ku górze, uciskając kończynę kolejno od stopy do uda. Dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu, 4 nakładających się na siebie komór, cyrkulacja powietrza odbywa się bez zakłóceń. RecoveryAir aplikuje równomierny, bezpieczny ucisk na całej długości, co zapewnia sprawne odprowadzenie krwi i limfy oraz prewencję zastojów.

PRAWDZIWIE UJEMNY GRADIENT

Ekskluzywna technologia TruGrade™ w urządzeniu do presoterapii RecoveryAir wywiera precyzyjny ucisk na ciało, poprzez przepływ powietrza o rzeczywistym ujemnym gradiencie. Ucisk rozpoczyna się w obszarze stóp, gdzie jest najsilniejszy. Wraz z postępem przepływu powietrza w kierunku serca, siła ucisku stopniowo zmniejsza się, tak aby zapobiec przed cofaniem krwi oraz limfy i skutecznie usprawnić ich przepływ.

SZYBSZA REGENERACJA

Technologi FastFlush™ umożliwia wykonanie jednego pełnego cyklu pompowania i opróżniania mankietu w ciągu zaledwie 60 sekund, czyli 2–3x szybciej niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń. Dynamiczne uwolnienie nacisku pozwala na szybki powrót natlenowanej krwi i zwiększone zaopatrzenie tkanek w substancje odżywcze. Dzięki temu RecoveryAir PRO zapewnia wyjątkowo szybką i efektywną regenerację.

BEZPRZEWODOWE STEROWANIE

Nie musisz sięgać do urządzenia, aby je uruchomić czy ustawić odpowiednie parametry zabiegu. Połącz się z aplikacją Therabody i w wygodny sposób obsługuj aparat do drenażu limfatycznego przy pomocy swojego smartfona. Możesz także zdalnie kontrolować przebieg zabiegu.

DZIEL SIĘ SWOIMI USTAWIENIAMI

Zapisuj swoje niestandardowe ustawienia danego programu w aplikacji i korzystaj z nich ponownie lub podziel się nimi z innymi użytkownikami aplikacji Therabody – pacjentami, podopiecznymi, czy fizjoterapeutami i trenerami.

ŁATWE W CZYSZCZENIU I PIELĘGNACJI
RecoveryAir PRO składa się z 4 komór kompresyjnych, które płynnie na siebie nachodzą. Zostały one umieszczone wewnątrz mankietu z gładkiego materiału. Ta unikalna konstrukcja zapobiega gromadzeniu się bakterii i wilgoci, a także pozwala na łatwe czyszczenie i utrzymanie higieny.

PORĘCZNE I ŁATWE W TRANSPORCIE

Zaletami aparatu do drenażu limfatycznego RecoveryAir PRO są niewielka waga i kompaktowe wymiary, co sprawia że system ten cechuje pełna mobilność. Bez problemu zabierzesz go ze sobą na zawody sportowe, weekendowy wyjazd czy spakujesz do samolotu. System RecoveryAir ma wbudowaną baterię, która pozwala na terapię nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do prądu. Mankiety również są łatwe w przechowywaniu – po złożeniu zajmują niewiele miejsca.

DLA KOGO JEST DRENAŻ LIMFATYCZNY URZĄDZENIEM RECOVERY AIR PRO?

Profesjonalne urządzenie do presoterapii RecoveryAir PRO ma szerokie zastosowanie. Polecane jest przede wszystkim dla:

Sportowców (drużyn sportowych i zawodników indywidualnych) na poziomie profesjonalnym lub amatorskim: podczas zgrupowań, zawodów czy po treningach sportowych.

Fizjoterapeutów – jako element wspomagający proces rehabilitacji (pourazowa, pooperacyjna, przy zaburzeniach krążenia lub obrzękach, np. po mastektomii) i postępowanie profilaktyczne.

Klinik medycyny estetycznej/ gabinetów Beauty – jako zabieg wspomagający odchudzanie, modelujący sylwetkę, redukujący cellulit oraz przyspieszający rekonwalescencję po liposukcji.

Efekty stosowania drenażu limfatycznego:

Regularne korzystanie z urządzenia do drenażu limfatycznego zapewnia szereg korzyści, dopasowanych do potrzeb i zastosowania. Jakich efektów możesz się spodziewać?

SPORT:

Przyspiesza regenerację po wysiłku – wypłukuje metabolity i czynniki stanu zapalnego oraz zapewnia dotlenienie tkanek i napływ składników odżywczych, niezbędnych do procesów naprawczych

Zapewnia gotowość do kolejnej aktywności dzięki skróceniu czasu niezbędnego do odpoczynku (efekt nawet jak przy 48h odpoczynku w 30 minut)

Stanowi odpowiednik aktywnego treningu regeneracyjnego w formie biernej (bez wysiłku i obciążenia układu ruchu)

Pozwala poprawić wyniki sportowe – zwiększa sprawności i efektywność treningów, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie maksimum możliwości

Zapobiega kontuzjom

Stymuluje gojenie mikrourazów i skraca czas leczenia kontuzji


FIZJOTERAPJA, REHABILITACJA I PROFILAKTYKA ZDROWOTNA:

usuwa obrzęk i przyspiesza wchłaniania krwiaków po urazie lub operacji

zmniejsza stan zapalny w okolicy mięśni i stawów (ostry lub przewlekły)

redukuje przewlekłe obrzęki limfatyczne (np. po mastektomii czy przy lipoedemi)

poprawia krążenie, działa wspomagająco przy niewydolności układów krążenia i limfatycznego

zapobiega zakrzepicy żył głębokich czy niedokrwieniu kończyn (np. przy unieruchomieniu lub schorzeniach przewlekłych)

przyspiesza procesy naprawcze i uelastycznienia tkanki

skraca czas rehabilitacji i zwiększa jej efektywność

usuwa toksyny i dotlenienia organizm

wspomaga układ odpornościowy

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA:

poprawia przepływ krwi i limfy

wspomaga proces odchudzania i modelowania sylwetki (szczególnie w problematycznych okolicach, takie jak uda czy pośladki)

ujędrnia skórę i poprawia jej wygląd (jest lepiej odżywiona)

zmniejsza widoczność cellulitu

usuwa nadmiar wody z organizmu i pozwala pozbyć się dodatkowych kilogramów

Redukuje obrzęki tłuszczowe (np. przy lipodemi)

oczyścisz organizm z toksyn i metabolitów

przyspiesza przemianę materii

niweluje obrzęki limfatyczne i tłuszczowe

pozwala pozbyć się uczucia ciężkich nóg

rozluźnia napięte i zmęczone mięśnie

odpręża i redukuje stres

przyspiesza rekonwalescencję po zabiegu liposukcji

Cechy RecoveryAir PRO:

4 predefiniowane, w pełni konfigurowalne programy

tryb PRO – do tworzenia w pełni spersonalizowanych programów

4 unikatowe schematy napełnia powietrzem =

regulacja czasu zabiegu: 10- 90 min (co 5 min lub w trybie ciągłym)

regulacja czasu utrzymania ucisku: 1-10 sekund

regulacja czasu zwolnienia ucisku: 10-60 sekund

kontrola nad strefą gradientu

20 pełnych cykli w 20 minut

precyzyjna kontrola ciśnienia (20-100 mmHg), regulowana co 5 mmHg

4 zachodzące na siebie komory, umieszczone wewnątrz gładkiego mankietu

łatwa w czyszczeniu, higieniczna konstrukcja mankietu

inteligentny system łączności Bluetooth i cyfrowy wyświetlacz LCD

śledzenie statystyk zabiegów

udostępnienia programów Basic i PRO

240 minut pracy na baterii

mobilność, która pozwala na użytkowanie w każdym miejscu

kompatybilny z dodatkowymi mankietami RecoveryAir: kamizelką kompresyjną, spodniami kompresyjnymi oraz mankietami na kończyny dolne i górne.

Co wchodzi w skład zestawu:

urządzenie do masażu pneumatycznego RecoveryAir PRO

komplet mankietów RecoveryAir do kompresji kończyn dolnych

zatyczka blokująca (przy korzystaniu z jednego mankietu)

zasilacz do prądu stałego

etui ochronne


Specyfikacja:

Precyzja: zakres regulacji (20-100 mmHg), możliwość ustawienia co 5 mmHg (za pośrednictwem aplikacji Therabody)

Typ gradientu ciśnienia: całkowicie ujemny

Dekompresja: pełna i szybkie uwolnienie

Pełen cyklu: 60 sekund (ucisk i rozluźnienie – 2-3x szybciej niż w konkurencyjnych urządzeniach)

Materiał: powłoka z tkaniny klasy medycznej

Gwarancja: 2 lata

Rozmiary mankietów na kończyny dolne: do wyboru – S, M, L

Specyfikacja

Rodzaje masażu Masaż uciskowy
Właściwe wykorzystanie Nogi
Liczba programów 4
Kolor produktu Czarny
Bluetooth Tak
Typ kontroli Przyciski
Łatwość czyszczenia Tak
Wsparcie dla smartfonów Tak
Rodzaj zasilania Bateria
Typ obsługiwanych baterii Wbudowany
Żywotność baterii 240 min
Zasilacz w zestawie Tak
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Buty kompresyjne Therabody RecoveryAir Pro rozm. L - urządzenie do masażu limfatycznego

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Buty kompresyjne Therabody RecoveryAir Pro rozm. L - urządzenie do masażu limfatycznego

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.

5 899,00 zł
Dodaj do koszyka