Producent: BE QUIET!
Chłodzenie wodne BEQUIET! PURE LOOP 3 240mm
Chłodzenie wodne BEQUIET! PURE LOOP 3 240mm
- Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
- Obsługiwane gniazda procesora: LGA 1851, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Gniazdo AM5
- Kolor produktu: Czarny
- Liczba wentylatorów: 2 wentylatory
Możesz być zainteresowany również:
-
TACENS ANIMA APB550 550W DC-DC, 80PLUS BRONZE - zasilacz/PSU
134,00 zł -
Zasilacz MSI MAG A650BN 650W 80+ Bronze (306-7ZP2B11-CE0)
230,00 zł -
2025 RMe Series, RM1000e, 1000 Watt, ATX 3.1, PCIe 5.1 GOLD Certified
584,79 zł -
Zasilacz ASUS ATS Gold 750W
339,90 zł -
Zasilacz ASUS Prime 850W Gold (90YE00U0-B0NA00)
395,90 zł
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 9000 Series, Intel® Core™ i9 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 15,4 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 35,2 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 59,6 ft³/min |
| Przepływ powietrza | 101,2 m³/h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,41 mmH2O |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Złącze pompy | 4-pin |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość motora pompy | 5500 RPM |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 3000 RPM |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 5500 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2100 RPM |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 80000 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Daisy chain | Tak |
| Pobór mocy wentylatora | 5,4 W |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,13 A |
| Szerokość chłodnicy | 12 cm |
| Głębokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Szerokość bloku wodnego | 9,34 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 6,85 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 4,49 cm |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Waga produktu | 1,02 kg |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 321 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,75 kg |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
| Nie zawiera | Kadm, Ołowiowe, Rtęci |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE, Federalna Komisja Łączności (FCC), RoHS, UKCA |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | 4-pin |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pasta termoprzewodząca | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Dokumenty do pobrania
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Chłodzenie wodne BEQUIET! PURE LOOP 3 240mm
Trwa wczytywanie...